Чому в ЄС роздмухують скандал навколо України

У жорсткій реакції Румунії, Угорщини, Греції та Болгарії на український закон про освіту проглядається вплив Росії, але в той же час це є і відповіддю на становлення України.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів блогер і військовий експерт Олексій Арестович.

-Тому що всі звикли бачити Україну маленьким тупорилим телям, якого можна доїти направо і наліво, з яким можна робити що хочеш, яке не рипається і не смикається. Це реакція наших сусідів на те, що ми почали рости над собою, набувати геополітичної суб'єктності. Це реакція на наше зростання. Вони відчули загрозу становлення України. Україна, яка усвідомила себе, стала на ноги і пішла самостійно, при всіх наших проблемах, криє Румунію, Угорщину, Грецію, Болгарію і всіх, хто там обурився, як бик вівцю. Ми – найбільша країна Європи, 40 мільйонів населення, промисловий потенціал і так далі, - пояснює він, додаючи, що перераховані країни в геополітичному сенсі важливі тільки коли вони разом як члени ЄС і НАТО.

Як повідомляв Соцпортал, чому Угорщина боїться втратити Закарпаття.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Київщині дідусь намагався зарізати родича

70-річний дідусь з ножем накинувся на свого пасинка....

Це може бути цікавим

Водитель влетел в бетонное ограждение и на глазах полицейских выстрелил себе в голову

Когда на место ДТП прибыл экипаж патрульных, мужчина выхватил пистолет и выстрелил себе в голову....

загрузка...

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Киеве проходит выставка о «механике бытия»

Леонора Янко, куратор проекта, искусствовед, арт-менеджер и директор Lera Litvinova Gallery, отмечает: «Арт-пространство Lera Litvinova Gallery вместо традиционного фото- и описательн....