Підвищені пенсії в Україні: як і коли будуть виплачувати

8 жовтня 2017 року Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148.

На цьому тижні Пенсійний фонд розпочне виплати підвищених пенсій, повідомляє Партії Пенсіонерів України.

Органи Пенсійного фонду перерахують всі пенсії з 1 жовтня 2017 року незалежно від року призначення за єдиними правилами за матеріалами пенсійних справ. При перерахунку буде використовуватись: єдиний показник середньої зарплати за останні 3 роки (2014-2016) у розмірі 3 764,4 грн. та оновлений показник прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян на рівні 1452 грн.

Виплата пенсій у жовтні буде здійснюватися по двох відомостях. Пенсіонери, в яких дата отримання пенсій припаде на період після набрання чинності закону, одержать гроші одразу - по одній відомості пенсію у попередньому розмірі, по іншій – додатково суму перерахунку.

Ті пенсіонери, які з 4 жовтня, до набрання чинності закону, вже встигнуть отримати пенсію у «старому» розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду – тобто, до 25 жовтня.

Нагадаємо, стало відомо, як спрямовуються кошти за програмою доступного житла в регіонах.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Президент Турции отбыл с визитом в США

Реджеп Тайип Эрдоган планирует выступить перед Генеральной ассамблеей ООН по поводу ситуации в Сирии....

Це може бути цікавим

Олег Верняєв здобув дві нагороди на етапі Кубку світу

Українській гімнаст виборов золото у вправах на коні та срібло у вільних справах....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Богомолы могут охотиться на рыб

Удивительное открытые было сделано в Индии, где это хищное насекомое на протяжении пяти дней охотилось на рыбок гуппи в одном из городских прудов, ожидая свою добы....