Ще один українець пробіг шість світових марафонів

Українець Валерій Кондрук подолав всі шість світових марафонів та отримав почесну медаль Six majors finisher.

Медаль Six majors finisher (Фінішер великої шістки) дають тим, хто пробіг всі шість головних світових марафонів із серії забігів World Marathon Majors.

World Marathon Majors, або головні марафони світу - це серія щорічних змагань серед марафонців, яка проводиться з 2006 року. У "велику шістку" найбільших світових забігів входять Бостонський, Лондонський, Берлінський, Чиказьський, Нью-Йоркський та Токійський марафони.

На своєму шостому марафоні в Чикаго, який відбувався 8 жовтня 2017 року, Валерій Кондрук встановив свій власний рекорд і подолав 42 км за 3 години та 15 хвилин. Це кращий час серед усіх шести марафонів, в яких Валерій брав участь. Таким чином, Валерій Кондрук став другим українцем, хто подолав дистанцію в 42 км, взявши участь у всіх шести світових марафонах із серії забігів World Marathon Majors.

Валерій Кондрук почав збирати свою колекцію марафонів з 2013 року. Першим із шістки був марафон в Нью-Йорку, де він отримав другий результат серед співвітчизників. Крім того було ще 2 марафони в Ризі та Лаго-Маджоре та з десяток напівмарафонів, в тому числі два в Києві.

«Марафон – це не лише олімпійська дисципліна, це перевірка на витривалість, боротьба із власним організмом, подолання себе та часто вихід за межі власних можливостей. Це далеко поза зоною комфорту, і участь в таких заходах потребує дуже багато наполегливості, роботи та постійної само мотивації», - розказав Валерій Кондрук.

Окрім щоденних тренувань та певної підготовки, участь в світових марафонах потребує ще й певних результатів, адже потрапити на такі марафони можна лише або ставши учасником розіграшу, або, якщо виконуєш нормативи, які можуть кожного року змінюватись.

Довідка: Валерій Кондрук є засновником компанії «Фармпланета», яка входить в ТОП-5 українських дистрибуторів фармацевтичної продукції. Крім того, він є засновником Спілки українських підприємців (СУП) та головою комітету з охорони здоров’я СУП. Пропагує здоровий спосіб життя, займається спортом з 18 років, учасник шести головних світових марафонів World Marathon Majors: 2014 рік – Нью-Йорк, 2015 рік – Токіо та Берлін, 2016 – Бостон, 2017 рік – Лондон та Чикаго. Крім шістки головних марафонів та двох додаткових марафонів брав участь в майже десяти напівмарафонах, в тому числі - два з них в Києві.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

​В Украине в декабре пересчитают пенсии: кому не ждать повышения выплат

Автоматическое повышение пенсий ждет украинцев в декабре....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Земельне питання. На порядку денному Ради - зняття мораторію. Пряма трансляція

Ініціатором проекту стала президентська фракція "Слуга народу"....

Загрузка...