З Польщі видворили вченого, який працював на російські спецслужби

Російський вчений Дмитро К. видворений з Польщі співробітниками Агентства внутрішньої безпеки за роботу на російські спецслужби.

Про це повідомляє TVP.info.

За попередньою інформацією, російський вчений читав лекції на кафедрі історії новітнього мистецтва в Гуманітарній Академії в Пултуську.

Польські спецслужби вважають росіянина причетним до ведення гібридної війни проти Польщі. На їхню думку, зазначений громадянин використовував як прикриття роботу в Російському інституті стратегічних досліджень, а насправді займався вербуванням вчених.

-Він представлявся науковим співробітником, завдяки чому отримав зв'язки в колах науковців і журналістів. Він пропонував їм наукове співробітництво і публікації в різних російських інститутах, поїздки та наукові конференції, а також консультував їх з приводу формулювань заяв, які вигідні Росії,

- сказано в повідомленні спецслужби.

Також повідомляється, що росіянин доклав зусиль до зміцнення напруженості у відносинах між Україною і Польщею. Він був організатором групи активістів, які протестували проти знесення радянських пам'ятників у Польщі.

Як повідомляв Соцпортал, російські спецслужби знали про підготовку терактів у Петербурзі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ноябрьский обвал экономики стал рекордным за все время кризиса

Российская промышленность вышла из продолжавшейся два месяца стагнации и отправилась в крутое пике....

Це може бути цікавим

Стало известно число украинцев, желающих восстановления порядков времен СССР

Почти четверть граждан Украины (24,9%) хотели бы восстановления порядков времен СССР, но при этом против этого выступают большинство жителей нашей страны (59,9%)....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Кот из Норвегии пережил 40-минутную стирку

В Норвегии кот по кличке Зеро выжил после 40 минут в стиральной машине....