У Києві побудують мережу сенсорного освітлення на наземних пішохідних переходах

У столиці побудують мережу сенсорного освітлення на наземних пішохідних переходах задля забезпечення комфортності світлового середовища та покращення умов благоустрою Києва. Підписано відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації.

Нові мережі зовнішнього освітлення з датчиками руху побудують на нерегульованих пішохідних переходах, завдяки чому значно знизиться кількість аварійних випадків і постраждалих пішоходів.

Мережу сенсорного освітлення встановлять у рамках реалізації проекту «Сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів» Громадського бюджету міста Києва. Це стане ще одним етапом оновлення інфраструктури столиці. На реалізацію проекту передбачено 997,5 тис. грн.

На період будівництва мереж сенсорного освітлення на наземних пішохідних переходах буде змінено схему організації дорожнього руху, про що буде повідомлено додатково.

Як повідомлялося, нещодавно було презентовано "розумний" пішохідний перехід.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Назван самый опасный мост Киева

Директор аналитико-исследовательского центра Институт города Александр Сергиенко заявил, что самым опасным мостом в Киеве можно считать мост Кирпы (Дарницкий мос....

Це може бути цікавим

Через репетицію параду у столиці внесено зміни у роботу автобусів

Тимчасові обмеження стосуються маршруту № 114....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Чоловік з гвинтівки вистрелив у поліцейську (відео)

На щастя, кула потрапила у руку і життю жінки нічого не загрожує....