Армія США опублікувала підручник про тактику гібридних російських військ в Україні

У США з'явився у відкритому доступі підручник Російська війна нового покоління (Russian New Generation Warfare Handbook), авторами якої виступила американська армія і Група з асиметричної війни.

Робота на 68 сторінках містить опис тактики ведення бойових дій російськими військовими під час захоплення Криму і подальшої окупації Донбасу.

Книгу опублікував ресурс Publicintelligence.net.

Вона містить аналітику про нинішні прийоми ведення бойових дій військами РФ в умовах гібридної війни. Автори також вказують вразливість російської армії - відсутність мотивації.

-У березні 2014 року Росія окупувала український Крим за допомогою підрозділів спецназу в практично безкровній операції. Потім спецназ зайшов на Донбас, розпалюючи заворушення і викликавши проросійські заколоти,

- сказано в доповіді.

Книга містить також фотографії та детальні характеристики бойової техніки РФ, військових підрозділів, які перебували на сході України.

Як повідомляв Соцпортал, Російські військові брешуть про хвороби, щоб їх не відправляли на Донбас.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В столице появится сквер названный в честь Павла Шеремета

В Киеве появится сквер, названный в честь убитого журналиста Павла Шеремета....

Це може бути цікавим

В Йеллоустоне обнаружили огромные трещины

Сотрудники Национального парка Гранд-Титон, который находится в 16 километрах от Национального парка Йеллоустон, закрыли некоторые участки из-за растущих трещин....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У сина генпрокурора Луценка народилася донька

У сім'ї Олександра Луценка та його дружини Анастасії - поповнення....