Київрада підтримала створення муніципальної охорони

Київська міська рада підтримала створення комунального підприємства "Муніципальна охорона", повідомляє прес-служба столичної адміністрації.

Проект рішення депутатам презентував мер Віталій Кличко. Він пояснив, що підприємство створюється з метою забезпечення ефективної охорони комунального майна територіальної громади міста. Воно буде надавати на конкурсній основі послуги охорони суб'єктам комунальної власності, а також іншим суб'єктам господарювання на підставі отриманої у встановленому порядку ліцензії.

Кличко підкреслив, що "Муніципальна охорона" не може залучатися до забезпечення публічного порядку та безпеки, а виконує виключно функції відповідно до отриманої ліцензії. Серед основних пріоритетів діяльності: забезпечення охорони на території навчальних закладів (школи, дитячі садочки) і медичних установ. До роботи на підприємстві залучать зокрема й учасників АТО.

Початкові витрати на нове КП складуть 500 тис. гривень статутного фонду, планується, що далі воно вийде на самоокупність. Охорона буде здійснюватися через оплату за контрактами, які укладатимуться на тендерній основі.

За словами мера, Київ сьогодні щорічно платить за охорону комунального майна майже 300 млн гривень.

Як повідомляв Соцпортал, сьогодні знову обмежать рух на Південному мосту.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Брэд Питт завел роман с Деми Мур

После расставания с Анджелиной Джоли, Брэд Питт долго находился в подавленном состоянии....

Це може бути цікавим

Террористы нарушили режим "тишины"

За минувшие сутки пророссийские боевики на Донбассе 1 раз открывали огонь по украинских военных в районе АТО....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В центре Киева убит еще один мужчина

В Киеве было обнаружено тело мужчины с следами насильственной смерти....