Київрада підтримала створення муніципальної охорони

Київська міська рада підтримала створення комунального підприємства "Муніципальна охорона", повідомляє прес-служба столичної адміністрації.

Проект рішення депутатам презентував мер Віталій Кличко. Він пояснив, що підприємство створюється з метою забезпечення ефективної охорони комунального майна територіальної громади міста. Воно буде надавати на конкурсній основі послуги охорони суб'єктам комунальної власності, а також іншим суб'єктам господарювання на підставі отриманої у встановленому порядку ліцензії.

Кличко підкреслив, що "Муніципальна охорона" не може залучатися до забезпечення публічного порядку та безпеки, а виконує виключно функції відповідно до отриманої ліцензії. Серед основних пріоритетів діяльності: забезпечення охорони на території навчальних закладів (школи, дитячі садочки) і медичних установ. До роботи на підприємстві залучать зокрема й учасників АТО.

Початкові витрати на нове КП складуть 500 тис. гривень статутного фонду, планується, що далі воно вийде на самоокупність. Охорона буде здійснюватися через оплату за контрактами, які укладатимуться на тендерній основі.

За словами мера, Київ сьогодні щорічно платить за охорону комунального майна майже 300 млн гривень.

Як повідомляв Соцпортал, сьогодні знову обмежать рух на Південному мосту.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чому силовики не будуть стріляти по учасниках нового Майдану

Засновник і екс-командир полку "Азов", нардеп, лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький заявив, що теперішня влада не має силових важелів впливу на протес....

Це може бути цікавим

Українську журналістку затримали в аеропорті "Бориспіль"

Прикордонники затримали заступника головного редактора "Страна....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

"ButterfFly of London" презентовали эксклюзивный косметологический аппарат в Украине

Презентация состоялась в отеле Hilton, Kyiv при поддержке телеканала "Первый Деловой", глянца "Woman Magazine", а также портала Absurdu....