​4-річчя Ulichnaya Eda - День народження з тисячами гостей та подарунків

18-20 серпня фестиваль Ulichnaya Eda святкує 4 роки і готує рекордну кількість сюрпризів, подарунків, розіграшів та квестів. Битва тортами, відкриття алеї зірок, нові розваги і святкове частування від ста учасників фуд-корту.

За 4 роки фестивалі Ulichnaya Eda стали майданчиком для різних категорій food-стартапів і фундаментом безлічі історій успіху. 18-го серпня тут відкриється «Алея зірок Ulichnaya Eda» та виділить найуспішніших і улюблених резидентів фестивалів.

Іменинники 18-го, 19-го і 20-го серпня отримають безкоштовний вхід та сувенір, треба тільки мати при собі паспорт або права. Для тих, у кого День народження в інші дати, теж буде досить розіграшів, подарунків та сюрпризів, щоб пройнятись святковою атмосферою.

Більшість учасників фуд-корту готують безкоштовні дегустаційні сети. Тому перш, ніж пуститися у всі тяжкі, у гостей буде можливість все спробувати і підкоригувати свої гастрономічні плани.

Атмосфера божевілля, яка панує зазвичай в водній зоні на всіх літніх фестивалях Ulichnaya Eda, цього разу пошириться всюди. Саме в водну зону ви захочете відправиться після того, як друзі закидають вас тортами. І їм за це нічого не буде, крім емоційних фото на пам'ять.

Зберегти святкові емоції допоможе також безкоштовний інстапрінтер з миттєвими фотографіями.

У День народження нам особливо хочеться добре виглядати. Тому beauty-зона значно зросте, в неї додадуться нові безкоштовні послуги та розіграші засобів для догляду. Якщо після битви тортами, водних гірок і басейну не всі спожиті калорії будуть спалені, можна підключитися до квесту і знайти одну з сотні пляшок ігристого, захованих по всій території фестивалю.

Умови та підказки можна буде почути по фестивальному радіо і знайти в газеті.

Рекомендуємо взяти на касі і вивчити цю газету, щоб не випустити з уваги жодного розваги та частування. Щоб гості, які дотримуються дієти, відчували себе теж комфортно на святі, тут з'являться нові точки зі здоровим харчуванням. Наприклад, цукерки із сухофруктів без цукру, точки з різними видами смузі, граноли та стенд спортивного клубу FIZMAT. Тут буде не тільки продаватися їжа, рекомендована для людей з активним способом життя, а й проходити лекції по здоровому харчуванню. Батьки теж можуть бути спокійні за раціон своїх малюків: на дитячій зоні з'явиться стенд з корисною їжею для дітей від 2-х років.

Який День народження без листівок? «Укрпошта» дасть можливість кожному гостю безкоштовно вибрати і відправити листівку в будь-яку точку країни. Можна з упевненістю сказати, що День народження фестивалю Ulichnaya Eda стане одним з найяскравіших і емоційних заходів року.

Билеты: concert.ua/eventpage/ulichnaja-eda

Місце проведення: «Арт-завод Платформа» - найбільший креативний кластер в Україні, розташований на території колишнього «Дарницького Шовкового Комбінату», площею 100 тис. Кв.м. Це закрита еко-система, яка об'єднує бізнес, фестивалі, коворкінг, IT, арт, fashion, освіту та інші індустрії креативної економіки. З 2014 року гостями подій стало більше двох мільйонів чоловік, а бізнес-community об'єднало понад 300 різних стартапів і інноваційних проектів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Бездомные в метро: есть ли выход из ситуации?

Мы предлагаем нашим читателям присоединиться к дискуссии....

Це може бути цікавим

​Україна відстає від країн Балтії, Молдови та Грузії за рівнем вестернізації - дослідження

Індекс оцінює прийняття та імплементацію колишніми республіками СРСР (окрім Росії) західної моделі у п'яти ключових сферах: політична вестернізація, економічна, п....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Гройсман объяснил, как остановить трудовую миграцию из Украины

Премьер-министр Владимир Гройсман рассказал о том, какие приоритеты ставит для себя правительство, чтобы украинцам не хотелось уезжать из страны на заработки....