Туристи на Чорноморському узбережжі скаржаться на недобросовісного перевізника

​У курортному містечку Коблево на Миколаївщині туристи зіштовхнулись з недобросовісністю місцевих перевізників та автостанції.

Так, 30 липня у автобусі до Миколаєва, незважаючи на заздалегідь куплені білети у касі автостанції №2, для двох пасажирів з дітьми не виявилось місць. Як розповів Соцпорталу один з постраждалих туристів Віталій Дудін, наступний автобус прибував тільки через 8 годин, тож довелось їхати стоячи. Компенсувати вартість квитків чи частково знизити ціну автостанція відмовилась.

"Спочатку автобус запізнився на 20 хвилин, потім виявилось, що замість обіцяного комфортабельного транспорту приїхала звичайна маршрутка. Багажника не було, тож валізи поставили просто в салоні. Але головним сюрпризом стало те, що на всіх пасажирів не вистачило місць. Начальник автостанції Віктор Морозан мав нахабство запропонувати поставити у проході стільці, що небезпечне. Після нашого обурення щодо того, як у таких умовах можливо їхати з дітьми, він просто домовився з пасажирами, щоб вони взяли на руки дітей чи поступились місцем, жартуючи: "Хлопчик, не бійся, тебе тимчасово усиновить он та тьотя", " Ви справжній мужик! Батьківщина цього вам не забуде" і т.д", - розповів він. При цьому з пасажирами пан Морозан спілкувався оголений по пояс, що можна розцінити як неповагу.

За словами Віталія, "забитий" мікроавтобус простояв ще 20 хвилин, поки начальник автостанції і водій щось обговорювали.

"При цьому паралельно начальник пропонував перехожим морозиво, воду, знижки в аквапарк. А згодом до нього підійшла компанія, скоріш за все, раніше ошуканих пасажирів, які довго сперечались з ним щодо ціни квитків. Поїхав автобус лише після того, як люди почали вимагати книгу скарг", - каже Віталій.

Також, як зазначає він, для пасажирів, які прямували до Умані та Києва, стало несподіванкою, що рейс не прямий і у Миколаєві їм доведеться пересідати. До того ж на виїзді з Коблева мали сісти ще два пасажири з купленими білетами, які однак стоячи їхати відмовились.

"У салоні висів номер перевізника ТОВ "Гаджиєв", але по ньому не відповідали. Водій запевняв, що його про таку ситуацію не попередили. По прибуттю на автовокзал в Миколаєві ми пішли у офіс ТОВ "Гаджиєв", де нам сказали, що зламався автобус, тому довелося використовувати інший транспорт. Вони запевняли, що автостанцію про це попередили, але чому вона продовжувала продавати білети не знають. Втім, на вимогу надати книгу скарг виявилось, що її немає. Це грубе порушення. Ситуацію описали на окремому листі та попросили вхідний номер.У офісі перевізника висіли подяки, зокрема від Партії регіонів. Мабуть, це має додавати йому респектабельності", - каже Віталій.

Цікаво, що Фазіль Гаджиєв був колишнім місцевим депутатом від ПР. Туристи ж у свою чергу планують скаржитись до місцевого управляння захисту прав споживачів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киевсовете хотят отменить бесплатный проезд для депутатов

Киевсовет хочет отменить бесплатный проезд для депутатов в общественном транспорте....

Це може бути цікавим

Раскрыта причина доминирования английского языка

Принстонский историк Майкл Гордин полагает, что распространению английского языка способствовало незнание русского, сообщает Physics Today....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть