На площі Тараса Шевченка реконструюють трамвайну лінію

У Києві реконструюють трамвайну лінію на площі Тараса Шевченка (на ділянці від вул. Автозаводської до вул. Пуща-Водицької) із розворотним кільцем.

Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Реконструкція колій на зазначеній ділянці із розворотним кільцем не виконувалася більше 30 років. Це призвело до значного зношення трамвайного полотна та контактної мережі.

Сьогодні даною трамвайною лінією проходять три маршрути електротранспорту (№ 12, № 17, № 19), якими користується значна кількість пасажирів. Незадовільний стан колій призводить до збільшення ризику для життя та здоров’я пасажирів під час користування трамваєм, а також до надмірного зношення рухомого складу.

Завдяки реконструкції трамвайної лінії покращаться експлуатаційні показники об’єкту, його технологічні частини, а саме: буде повністю замінено рейко-шпальну решітку (колії, скріплення, шпали); вирішиться питання водовідведення з трамвайних колій в існуючу дощову каналізацію; буде використано сучасні технології (конструкція трамвайних колій за межами розворотного кільця з блочного типу із залізобетонними плитами висотою 350-400 мм та трамвайними рейками висотою 180 мм), знижено шумонавантаження на існуюче середовище; завдяки технології інтегрованої рейки в дорожнє полотно збільшиться пропускна спроможність вулиці для автомобілів.

Також у рамках робіт на даній ділянці планують влаштувати нові, сучасні павільйони очікування з інформаційно-довідковим обладнанням.

Замовником проектування та виконання робіт визначено КП «Київпастранс».

Фінансування проектування та реконструкції трамвайної лінії на площі Тараса Шевченка здійснюватиметься відповідно до показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві продовжили заборону на в’їзд вантажівкам.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Гурт SINOPTIK презентує новий альбом та космічне рок-шоу в Києві

30 листопада гурт Sinoptik представить нову платівку та космічне рок-шоу у Києві....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Автомобили BMW можно будет открывать от разряженного смартфона

Баварский автопроизводитель анонсировал второе поколение функции безопасности, позволяющей отпирать центральный замок автомобиля при помощи смартфона....

Загрузка...