Киян хочуть долучити до модернізації кінотеатрів

Київська адміністрація має намір перетворити муніципальні кінотеатри на сучасні культурні центри. До трансформації закладів запрошують долучитися усіх охочих.

Про це заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко, повідомляє прес-служба КМДА.

"Ми хочемо, щоб наші муніципальні кінотеатри враховували запити сучасного суспільства і об’єднували в собі кіно, концерти, мистецтво, навчальні та освітні тематичні проекти, майстер-класи тощо. Тобто були широкоформатними культурними центрами", - сказала чиновниця.

Наразі у програмі "Мій сучасний культурний центр" беруть участь 6 комунальних кінотеатрів: "Київська Русь", "Кіото", "Ленінград", "Братислава", "Краків" і "Старт".

На перший етап реалізації передбачено 30 мільйонів гривень.

Для участі в програмі потрібно надіслати пропозиції та ідеї щодо модернізації комунальних кінотеатрів свого району на електронну скриньку: kievkinofilm9@gmail.com.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві відкриють новий пляж.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Раптом щось піде не так: в Tinder з'явиться кнопка виклику на допомогу

Користувач зможе непомітно подати сигнал диспетчеру....

Це може бути цікавим

Ученые предлагают выращивать дома на Луне и Марсе

В качестве строительного материала для создания поселений на Луне и Марсе ученые предлагают использовать грибыРечь идет о мицелии — ветвистых подземных нитях, со....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Китайский коронавирус заразен и во время инкубационного периода

Число заболевших коронавирусом превысило 2000 человек Новый коронавирус (2019-nCoV) заразен и во время инкубационного периода в своем носителе....

Загрузка...