В Україні падають ціни на житло

Середні ціни на квартири в Україні з липня по грудень 2016 року знизилися на 4,9%, а з січня по березень 2017 року - ще на 1,9%. Таким чином, Україна посідає перше місце в світі за темпами здешевлення житла.

Про це повідомляє інформаційно-аналітичний портал "Столична нерухомість" із посиланням на дані звіту Global House Price Index.

Для порівняння, індекс цін загалом у світі за аналогічний період показав зростання 6,5%. Це найкращий результат за останні 3 роки.

У 11-ти країнах світу за рік ціни на житло зросли більш як на 10%. Лідер - Ісландія, де нерухомість подорожчала на 17,8%, також значно зросли ціни в Гонконгу, Новій Зеландії, Канаді, Туреччині, Мальті, Чехії, Естонії, Угорщині, Китаї і Норвегії.

Для дослідження було взято реальні ціни на нерухомість у 57 країнах. Зокрема, до рейтингу були включені Бразилія, Китай, Хорватія, Кіпр, Фінляндія, Франція, Греція, Італія, Македонія, Марокко, Нідерланди, Польща, Росія, Сербія, Сінгапур, Словенія, Іспанія, Україна, Болгарія, Данія, Естонія, Німеччина, Угорщина, Ісландія, Індонезія, Ірландія, Латвія, Литва, Мальта, Нова Зеландія, Португалія, Південна Африка, Таїланд, Сполучене Королівство, Сполучені Штати, Австралія, Австрія, Бельгія, Канада, Чилі, Колумбія, Чеська Республіка, Гонконг, Індія, Ізраїль, Казахстан, Корея, Малайзія, Мексика, Перу, Філіппіни, Словаччина, Швейцарія, Тайвань.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Медицинскую систему Украины откроют для частного капитала - Гончарук

В нынешнем году правительство Украины проведет сложные реформы в сфере здравоохранения, которые откроют ее для частного капитала....

Це може бути цікавим

Кабмин предлагает ввести компенсацию в случае задержок выплат пенсий

В случае, если пенсии и другие социальные выплаты были выданы с задержкой, получателям предлагают дополнительно предоставлять компенсацию....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Під Києвом автівка на смерть збила пішохода, водій втік

29-річний чоловік загинув під колесами автівки поблизу с....

Загрузка...