США проголосили нову «газову революцію»

Сполучені Штати мають намір до 2020 року вийти на глобальний ринок зрідженого природного газу (СПГ) в якості нетто-експортера.

Про це йдеться на сайті Білого дому. Продаж американського газу з 2016 по 2040 рік може збільшити доходи федерального бюджету на 118 мільярдів доларів.

«Газова революція в США приведе до того, що наша країна стане глобальним гравцем як експортер СПГ», - наголошується в повідомленні.

До теперішнього часу починаючи з 1953 року США є чистим імпортером природного газу.

Президент США Дональд Трамп 28 квітня відмінив указ свого попередника Барака Обами про обмеження виробництва корисних копалин на шельфі, розширивши видобуток нафти і газу на ділянках Атлантичного, Тихого і Північного Льодовитого океанів і в Мексиканській затоці. Документ дозволяє вести видобуток на майже сім мільйонів квадратних кілометрів. На цій території може перебувати до 90 мільярдів барелів нафти і до 9 трильйонів кубометрів газу.

Як повідомляв Соцпортал, Портніков: США приречені на конфронтацію з Росією та Китаєм.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые создали природное противораковое вещество

Cпецифическое соединение под названим галихондрин, которое ранее ученые выявили в морских губках, обладает противораковыми действиями....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Мужчина под видом электрика грабил квартиры

Сразу несколько жителей Киева обратились в полицию с заявлением о том, что к ним домой приходил сотрудник «Киевэнерго», после чего обнаруживалась пропажа вещей и д....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

ОСС: СБУ викрили контрабанду паливно-мастильних матеріалів на Луганщину

Співробітники СБУ разом з воїнами ЗСУ викрили контрабанду паливно-мастильних матеріалів на Луганщину з Росії....

Загрузка...
Загрузка...