В Україні збирають гроші на унікальну талант-платформу

20 червня 2017, у вівторок, відбувся старт кампанії на Спільнокошті українського стартапу World At Competition. Упродовж 30 днів команда збиратиме кошти на розробку безкоштовного україно- та англійськомовного сайту світових програм обміну та інших можливостей.

World At Competition (WAC) або Вак — це талант-платформа, унікальна для українського простору. З її допомогою користувачі від юного до старшого віку автоматично отримуватимуть інформацію про безкоштовні можливості освіти й подорожей, професійного розвитку чи наукової діяльності. До цього списку входять гранти, програми обміну, стипендії, стажування, академічний туризм та інші. А організації, які пропонують такі можливості, зможуть безкоштовно їх розміщувати на платформі. Тільки ті можливості, які співпадають із цільовою аудиторією, з’являтимуться у профілі користувача автоматично. Отож, усе, що потрібно буде користувачеві, це зареєструватися.

Представники різних організацій допомогли команді із подарунками для доброчинців. Вони погодилися надати експертні консультації на тему можливостей. Серед них — Українська Академія Лідерства (УАЛ), Американські Ради з міжнародної освіти та випускники програм United World Colleges (UWC), Fulbright, Erasmus+, FLEX. Сама ідея стартапу перевірена часом та іншими програмами. У 2014, засновник Вака Денис Андрущенко презентував концепт у Страсбурзі, в Європейському Парламенті, де посів 4 місце серед 10 фіналістів. У 2015 український стартап прийняли до бізнес інкубатора StartUp Lisboa, а восени того ж року команда пройшла тренінгове навчання від українського інкубатора GrowthUp.

У 2016 стартап довелося закрити через брак інвестицій. Проте відсутність подібного концепту в Україні, а також тренди у цій сфері за кордоном (шведський Sqore залучив інвестицій більше, ніж на 3,5 мільйони євро) надихнули оновлений склад стартапа звернутися до спільноти української краудфандингової платформи Спільнокошт на сайті Велика Ідея.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Юнака, котрий зник під час святкування випускного знайшли

Правоохоронці знайшли юнака, котрий зник після того, як пішов з друзями святкувати випускний....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Киевлян предупреждают о чрезвычайном уровне пожарной опасности

17 июня Киеве был отмечен как зона чрезвычайной пожарной опасности....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Назван самый простой способ снизить давление: нужно просто хорошо выспаться

Как ни странно, здоровый сон на протяжении является самым простым способом снижения кровяного давления....

Загрузка...
Загрузка...