У столиці пройде відкриття нової філії Музею історії Києва

27 червня 2017 р. о 14-00 Музей історії міста Києва, за підтримки Департаменту культури КМДА та Українського інституту національної пам’яті відкриває нову філію.

Експозиція новоствореного Музею окупації Києва присвячена ключовим етапам історії міста у ХХ ст. – від початку Української революції в 1917 р. Завданням музею та основним змістовним акцентом його експозиції є висвітлення особливостей численних окупацій Києва в період боротьби за національне самовизначення.

Ідеологія окупаційних режимів, терор, опір та колаборація, руйнування міського середовища та суспільних зв’язків – усі ці теми залишаються актуальними і в сучасній Україні. Тому музей пропонує новий погляд на окупаційні режими, насамперед, радянський, політика якого на теренах нашої держави досі сприймається контроверсійно.

За допомогою поєднання мультимедійних засобів, фотографій та документів, особистих речей учасників подій, зразків зброї та військового спорядження, що використовувалися протиборчими сторонами, створена цілісна картина життя міста та громади в умовах окупацій.

Відкриття Музею окупації Києва відбудеться 27 червня 2017 р.

о 14-00 за адресою: вул. Славгородська (Парк партизанської слави),

м. Київ.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Водій іномарки розчавив чоловіка на мопеді

У Запорізькій області водій іномарки розчавив чоловіка на мопеді....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ученые выяснили, что собаки могут понимать человеческую речь

Американские ученые выяснили, что собаки различают слова и псевдослова, причем активность мозга собак при обработке лексики противоположна активности мозга чело....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Київ побив черговий температурний рекорд

Минулої ночі у Києві було побито черговий температурний рекорд, який тримався ще з 1924 року....

Загрузка...
Загрузка...