​"Батьківщина" Києва проти розбазарювання земель Труханового острову - заблокувала трибуну

Завдяки блокуванню трибуни Київради фракцією «Батьківщина» з порядку денного пленарного засідання знято питання про розбазарювання земель Труханового острова.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації.

«Минулої каденції Київради фракція «Батьківщина» блокувала трибуну через аналогічне питання. Тоді мер навіть наклав вето на відповідний проект рішення. Проте сьогодні в порядку денному ми знову побачили питання, яким намагаються віддати землі Труханового острова», - пояснив голова фракції Володимир Бондаренко.

Мова йде про проект рішення «Про надання державному підприємству «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» земельних ділянок для експлуатації та обслуговування цілісного майнового комплексу, в тому числі для догляду за водними об’єктами, прибережними захисними смугами на вул. Труханівській, 1-г, 1-д, 1-е у Дніпровському районі м. Києва».

«Землі Труханового острова повинні належати виключно його жителям - тваринам і птахам. Ця територія зберегла унікальну флору та фауну, тому не можемо просто так розкидатися цією землею!», - наголосив Володимир Бондаренко.

За словами депутата «Батьківщини» Дениса Москаля, Труханів острів - це "легені Києва". Місце відпочинку. Його не можна просто так взяти і перетворити на виставку висоток-саркофагів з цементу, цегли та заліза.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Климкин: окно в НАТО может закрыться

На встрече глав министерств стран Восточного партнерства Украине дали понять, что нужны перемены....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Києві нічний тролейбус вкотре змінить маршрут руху

Через облаштування контактної мережі у Києві нічний тролейбус № 92Н вкотре змінить маршрут руху....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Объявлен международный конкурс инклюзивных проектов

Организация «Инклюзивные практики» при поддержке International Association For Community Development проводит международный конкурс «Инклюзивные практики будущего: Идеи, Исследования, ....

Загрузка...
Загрузка...