Тетяна Меліхова особисто контролює ремонт інженерних мереж у столичних будинках

Депутат Київради від ВО «Батьківщина» Тетяна Меліхова особисто обстежила інженерні мережі в підвалі будинку по вул. Якуба Коласа, 21, щоб перевірити, чи за цільовим призначенням пішли кошти, виділені на їх ремонт.Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», цьому передували скарги від незадоволених мешканців будинку.

За словами Тетяни Меліхової, результати візуального обстеження інженерних мереж у підвалі будинку по вул. Якуба Коласа, 21, засвідчили, що ізоляцію труб гарячого водопостачання таки здійснили.

«А от що стосується труб холодної води, то ситуація плачевна», – додала депутат від «Батьківщини».

Ремонтники запевнили Тетяну Меліхову, що нещодавно залатали всі прориви, але вони виникли знову. Окрім того, майстри пообіцяли упродовж тижня ліквідувати протікання труб і надати акти виконаних робіт.

«Аби проконтролювати, що кошти, які за мого сприяння виділені з бюджету міста на конкретні роботи, знайшли свого адресата, а не залишились у кишенях чиновників, готова спускатися в підвали й візуально обстежувати мережі», – наголосила секретар фракції «Батьківщина» в Київраді.

Нагадаємо, за наполяганням Тетяни Меліхової 2016 року на ремонт інженерних мереж з бюджету Києва було виділено 330 тис., а 2017-го – 150 тис. грн.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ДБР знову викликає на допит Порошенка

Державне бюро розслідувань України знову викликає на допит п’ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка....

Це може бути цікавим

На зависть саламандре. Модный зеленый маникюр 2020

Главное условие – оттенок должен сочетаться с выбранным образомЛюбые оттенки, которые можно встретить в природе, являются базовыми....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

АМКУ вимагає знизити тарифи на опалення

Антимонопольний комітет ухвалив обов’язкові для виконання рекомендації теплопостачальним компаніям в усіх містах України, у яких йдеться про зниження тарифів н....

Загрузка...