Тетяна Меліхова особисто контролює ремонт інженерних мереж у столичних будинках

Депутат Київради від ВО «Батьківщина» Тетяна Меліхова особисто обстежила інженерні мережі в підвалі будинку по вул. Якуба Коласа, 21, щоб перевірити, чи за цільовим призначенням пішли кошти, виділені на їх ремонт.Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», цьому передували скарги від незадоволених мешканців будинку.

За словами Тетяни Меліхової, результати візуального обстеження інженерних мереж у підвалі будинку по вул. Якуба Коласа, 21, засвідчили, що ізоляцію труб гарячого водопостачання таки здійснили.

«А от що стосується труб холодної води, то ситуація плачевна», – додала депутат від «Батьківщини».

Ремонтники запевнили Тетяну Меліхову, що нещодавно залатали всі прориви, але вони виникли знову. Окрім того, майстри пообіцяли упродовж тижня ліквідувати протікання труб і надати акти виконаних робіт.

«Аби проконтролювати, що кошти, які за мого сприяння виділені з бюджету міста на конкретні роботи, знайшли свого адресата, а не залишились у кишенях чиновників, готова спускатися в підвали й візуально обстежувати мережі», – наголосила секретар фракції «Батьківщина» в Київраді.

Нагадаємо, за наполяганням Тетяни Меліхової 2016 року на ремонт інженерних мереж з бюджету Києва було виділено 330 тис., а 2017-го – 150 тис. грн.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Врачи недовольны веганами: требуют привлекать к ответственности

Бельгийские врачи недовольны родителями детей, которых те с детства приучают к веганству....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Гройсман розповів, скільки грошей залишив Зеленському

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який у середу планує подати у відставку, розповів, що зотовалютні резерви нашої держави на даний момент складають 20 мі....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Чоловік з ножем накинувся на дружину та її маленьку доньку

Під час сварки чоловік накинувся з ножем на свою дружину, яка тримала на руках свою 2-річну доньку, а потім зателефонував до швидкої та розповів, що жінка, нібито, впа....

Загрузка...
Загрузка...