​У Києві з’явиться нова українська церква

15 червня відбулося освячення хреста, на місці якого збудують нову і єдину на Виноградарі Українську православну церкву Київського патріархату на честь Бориса і Гліба.

Освячення проводив архієпископ Агапіт, керуючий справами Київської патріархії та намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

«Для чого ми будуємо храми? Будуємо ми для того, щоб мати можливість приходити до цього храму і через молитву спілкуватися із Богом і з’єднуватися з ним. Сподіваємося, що з Божою допомогою, Його благословенням, незадовго і на цьому місці буде побудований храм, адже тут планується будівництво великого житлового комплексу. Тут проживатиме багато людей. І для того, щоб задовольняти їх духовні потреби, потрібен храм», - промовив архієпископ Агапіт і подякував благодійникам та меценатам.

Меценатом побудови храму є Молчанова Владислава Борисівна.

На освяченні місця майбутнього храму був присутній депутат «Батьківщини» Yuriy Didovets.

Він висловив подяку святим отцям, благодійникам за те, що нарешті на Виноградарі, який є його рідним районом, з’явиться церква Київського патріархату.

«До цього часу Виноградар не мав альтернатив, крім 2 церков Московського патріархату. Це буде перша Українська православна церква Київського патріархату. Як батько чотирьох дітей змушений їздити з родиною в найближчу українську церкву, адже тут, на Виноградарі, немає поки такої можливості», - поділився депутат і висловив сподівання на найшвидшу побудову храму.

Невдовзі буде закладено перший камінь храму.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Поработать с National Geographic. Украинский фотограф рассказывает о своем опыте

Расскажи, как ты сделала эту фотографию? Спустя 4 года я понимаю, что эта фотография, как и большинство снимков об этой девушке, это своего рода рефлексия....

Загрузка...

Це може бути цікавим

"Киборгизация человека": смартфон может стать новым органом

Смартфон может стать новым органом человеческого организма....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Внаслідок обвалу у піщаному кар’єрі загинув хлопчик

Після школи двоє братів-двійнят пішли гратися до піщаного кар’єру....

Загрузка...
Загрузка...