Відправлений у космос черв відростив дві голови

Біологи з американського університету Тафтса відправили червів Dugesia japonica в космос. Один з них регенерував в двоголову особину.

Експеримент з черв'яками проводився на Міжнародній космічній станції 20 місяців, з січня 2015 року, пише Gizmodo.

Плоскі черви виду Dugesia japonica полетіли до МКС-10 січня 2015 року, на борту SpaceX. Опинившись там, черви протягом п'яти тижнів жили в космосі, в умовах мікрогравітації та мікро-геомагнітних полів. Серед іншого, команда хотіла перевірити, як плоскі черви будуть регенерувати в цьому середовищі. Плоскі черви були обрані серед інших організмів, оскільки вони відомі своїми чудовими регенеративними здібностями.

Один з 15 червів регенерував в двоголову особину - вчені відзначають, що за п'ять років роботи жоден з п'ятнадцяти тисяч піддослідних Dugesia japonica таких здібностей не виявляв. Після того, як обидві голови знову ампутували, черв'як ще раз відростив дві, що говорить про те, що характеристики будови його тіла сильно змінилися.

Як повідомляв Соцпортал, космос, що вражає: визначено найкращі астрономічні знімки.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Трендом лета-2019 станут белые джинсы

По мнению многих модельеров и дизайнеров именно белые джинсы станут трендом нынешнего лета....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Мертвое море может пересохнуть

Ученые предупреждают о том, что Мертвое море может пересохнуть и спровоцировать экологическую катастрофу локального масштаба....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На пісенному конкурсі «Євробачення» переміг співак з Нідерландів

Переможцем цього річного пісенного конкурсу «Євробачення», що відбувався в Ізраїлі, став співак з Нідерландів Duncan Laurence....

Загрузка...
Загрузка...