Київрада хоче заборонити МАФам продавати алкоголь

Столичні депутати хочуть повністю заборонити продаж алкоголю в МАФах.

Рішення про виключення будь-якого алкоголю з функціоналу МАФів підтримала на засіданні 13 червня комісія з питань бюджету, повідомляє прес-служба Київради.

У документі пропонується заборонити продаж горілки, слабоалкогольних напоїв, джин-тоніку, і загалом, всього спиртовмісного в МАФах.

Як пояснив автор документу, депутат Київради Владислав Михайленко, згідно з законом, алкогольні напої можна продавати тільки в капітальних спорудах, до яких МАФи не належать.

"Тому фактично, видаючи договори пайової участі на продаж алкогольних напоїв в тимчасових спорудах, ми чинне законодавство порушуємо. Тобто проект рішення має на меті врегулювання цієї колізійної ситуації", - сказав Михайленко.

На переконання депутатів, проект рішення також має позитивно вплинути на комфорт киян, адже забезпечить боротьбу із так званими "наливайками" та врегулює торгівлю алкогольними і слабоалкогольними напоями у тимчасових спорудах.

Як повідомляв Соцпортал, стало відомо, скільки витратять на проект Шулявського мосту.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Названа кількість сімей, які отримують субсидії

У квітні цього року субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримали 4 мільйони 33 тисячі українських домогосподарств....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Євросоюз хоче профінансувати будівництво 4800 км доріг в Україні

Європейські партнери планують допомогти Україні збудувати 4800 км доріг....

Загрузка...
Загрузка...