У Києві добудують Меморіал Голодомору

До кінця 2018 року влада країни планує побудувати другу чергу Меморіалу пам'яті жертв Голодомору на столичному Печерську.

Про це повідомляють "Вести".

Проект обійдеться держбюджету в 14,25 мільйонів гривень.

"Друга черга Меморіалу буде продовженням всього комплексу. Від "Свічки пам'яті" буде йти "Дорога спогадів", вона буде направлятися вниз, у бік Дніпра. Там зараз котлован, в якому і побудують будівлю музею, - розповів автор проекту Меморіалу Анатолій Гайдамака.
"У музеї обладнають зали експозицій, конференцзал, можливо, кінотеатр і приміщення для співробітників. А праворуч від музею знаходиться запущений парк. Я пропоную його особливо не розчищати, а в його кущах встановити декомунізіровані пам'ятники Леніну, Троцькому і іншим політичним діячам, причетним до голодомору. Щоб усі бачили, що до цього жахливого періоду нашої історії заростає народна стежка", - додав він.

Ідею підтримує і міністр культури Євген Нищук.

«Музей має максимально вписуватися в ландшафт київських гір на території буферної зони об'єкта ЮНЕСКО, у 2008-му була реалізована тільки перша черга - меморіальна. Тепер займемося музейної" - сказав він.

При цьому Нищук запевнив, що музейний комплекс постараються вписати в ландшафт Дніпровських схилів.

Як повідомляв Соцпортал, в КМДА розповіли, скільки столиця заробила з початку року.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Боевики "ДНР" хотят "национализировать" баптистскую церковь

В оккупированном Донецке боевики "ДНР" собираются «национализировать» здание церкви евангельских христиан-баптистов «Свет Евангелия»....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Квартет IL DIVO, золоті голоси опери, повертаються до Києва

IL DIVO, унікальний інтернаціональний квартет, золоті голоси опери: іспанський баритон Карлос Марін, швейцарський тенор Урс Бюлер, французький поп-співак Себастьєн І....

Загрузка...
Загрузка...