Половина водіїв у Києві не сплачує за парковку - дослідження

За підтримки МЗС Нідерландів в Києві стартував проект "Чесна Парковка", в ході якого з'ясувалося, що близько 50% водіїв у Києві не платять за парковку.

Про це повідомляє "Хмарочос".

За роботою паркувальників спостерігали наглядачі від громадськості на трьох майданчиках: на площі Івана Франка, вулиці Басейній,23/52-11 та вулиці Льва Толстого (від вулиці Володимирської до вулиці Антоновича).

Відзначається, що у дні дослідження завантаженість на всіх майданчиках складала від 95% до 100%. Однак місто отримало лише 3 тисячі 180 гривень (дані врахували тільки сплату через касовий апарат та паркомат).

"При 100% оплаті могло б бути 24 тисячі 960 гривень (із розрахунку зайнятості паркувального місця 8 годин на день). Цікаво, що у 40-50% випадків водії не сплачували за паркування", - пише видання.

Своє рішення не сплачувати за паркування водії аргументували по різному: від небажання чи наявності службового посвідчення до проживання у прилеглому будинку.

Відзначається, що роботу саботували й паркувальники – жоден з обраних нових паркувальників у перший день проекту не вийшов на роботу, в інші дні вони запізнювалися і не виконували прямих обов’язків.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві автохами "окупували" парковку для інвалідів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сайти з пошуку роботи скаржаться на Google

Google загрожують чергові судові розгляди в ЄвропіБільше 20 порталів з пошуку роботи закликали антимонопольні органи Євросоюзу вжити заходів проти компанії....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Сальвадорі виправдали дівчину, якій загрожувала в'язниця через викидень

Прокурори просили для неї сорок років ув'язненняУ Сальвадорі суд виправдав двадцятиоднорічну Евелін Ернандес, якій загрожувало тюремне ув'язнення через викидень,....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Рада планує скоротити кількість нардепів на третину - ЗМІ

У перший же день своєї роботи нардепи планують розглянути чимало законопроєктів, зокрема й зміни до КонституціїЗа інформацією LB....

Загрузка...
Загрузка...