RIYA зняла магічний кліп з дзеркалами

Українська співачка RIYA презентує відеороботу на романтичну композицію “Не боюсь”. Візуалізувати пісню взялась студія Manifest Production на чолі з Дмитром Маніфестом та Дмитром Шмураком. Зйомки відбувались на трьох локаціях та тривали 27 годин.

Як згадує артистка, того дня погода видалась холодною. Співачці довелось проявити витримку, адже переважна більшіть локацій була на вулиці, а RIYA вдягнута у легкі сукні.

“Було дуже важко, але одночасно цікаво та якось магічно, - розповідає RIYA. - Дзеркала, танцюристи, біль в тілі через холод... все це зливалося в одну ріку вражень та емоцій. Але на які жертви не підеш заради результату. Ця пісня про те, що з коханою людиною нічого не страшно. Думаю, в кліпі нам вдалось відобразити цю історію”.

Основна роздинка кліпу - дзеркала. Загалом у зйомці їх було використано аж 40 штук. Вони стали невід’ємним реквізитом на локаціях – у київському лісі, на даху на Подолі та в Малій опері на Куренівці. Саме дзеркала створили атмосферу магії.

Нагадаємо, RIYA – молода співачка, яка є артистом продюсерського центру "АртистUA", працює в жанрах indie-pop та indie-folk. Вирізняється чуттєвістю голосу та відвертістю текстів. RIYA – це новий подих сучасної української сцени! Меломани називають її найромантичнішою співачкою. Артистка виділяється незвичайним тембром, який неможливо сплутати з жодним іншим.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые нашли детенышей редкого кита

Во время научной экспедиции ученым удалось обнаружить детенышей северного гладкого кита....

Це може бути цікавим

Ученые назвали способ избежать опасной болезни мозга

Шведские ученые пришли к выводу, что физическая и умственная активность в среднем возрасте помогает избежать неизлечимой болезни Альцгеймера....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В НБУ рассказали, что влияет на курс гривны

На укрепление курса гривны в течении последних месяцев влияли сразу несколько факторов....

Загрузка...