​Горішні Плавні хочуть стати українським Голлівудом

9 червня на сайті «Єдиної системи місцевих петицій» було зареєстровано петицію до міської ради Горішніх Плавнів із пропозицією встановити на відвалах кар'єру Полтавського гірничо-збагачувального комбінату залізний надпис «Горішні Плавні», по прикладу відомого пам'ятного знаку «HOLLYWOOD» на Голлівудських пагорбах у Лос-Анджелесі.

Ініціативу по встановленню надпису присвятили річниці перейменування міста:

"3 червня 2017 року минув рік з дня, коли набрала чинності постанова Верховної Ради про перейменування м. Комсомольська в м. Горішні Плавні. За цей рік Горішні Плавні стали відомими на всю Україну та далеко за її межами. Тисячі туристів відвідали місто, а десятки тисяч планують це зробити найближчим часом. Місто регулярно потрапляє до туристичних путівників та ТОП-місць, які варто відвідати в Україні» - йдеться в петиції.

Основною метою встановлення надпису ініціативна група вважає розвиток туристичного потенціалу міста та приваблення більшої кількості туристів. Пропонується встановити надпис «Горішні Плавні» на відвалах кар'єру на в’їзді в місто. Літери надпису пропонується виготовити з міцного металу, а їх розмір має сягати приблизно 13 м. у висоту та 9 м. у ширину.

Автори петиції звертають увагу, що у Лос-Анджелесі знак був також створений як реклама місцевості у 1923 році, але він став настільки популярним і відомим, що став фірмовим знаком кіноіндустрії США і закликають зробити Горішні Плавні одним з українських символів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Экологи не могут найти главный источники метана на Земле

C 2007 года в атмосфере Земли начало увеличиваться количество метана....

Загрузка...

Це може бути цікавим

На Шулявке отреставрируют заброшенные фонтаны

В столичном Шулявском сквере на пересечении улиц Гетьмана и Смоленской запустят два фонтана, которые много лет не работали....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Совском пруду в Киеве утонул мужчина

В Соломенском районе Киева на улице Колосковой возле Совского кладбища утонул мужчина....

Загрузка...
Загрузка...