До ЄС без віз в'їхало вже більше 2 тисяч українців

Станом на 12:00 12 червня правом безвізових подорожей вже скористалися 2302 українців.

Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян на своїй сторінці в Facebook.

"Станом на 12 годину кордон до країн ЄС за біометричними паспортами перетнуло 15 195 громадян України. Із них 2302 - це ті, хто скористався саме можливостями безвізу: перетинав кордон, маючи лише біометричний паспорт. 24% із цієї кількості це пасажири авіаційних пунктів пропуску. Решта - слідували через автомобільні та залізничні переходи", - зазначил Слободян.

Також повідомляється, що чотирьом громадянам України відмовлено в перетині кордону до ЄС через перевищення терміну перебування на території країни попереднього в'їзду.

Нагадаємо, з опівночі 11 червня 2017 всі громадяни України, які мають біометричний паспорт, зможуть відвідувати без віз 30 країн Європи: всі країни ЄС, крім Великої Британії та Ірландії, а також Швейцарію, Ліхтенштейн, Ісландію та Норвегію. Українці можуть перебувати там до 90 днів протягом кожних 180 днів.

Как сообщал Соцпортал, стало відомо, скільки українців в'їхало до ЄС в перший день безвізу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Чем ромашка полезна для здоровья

Ни для кого не секрет, что ромашка обладает полезными лечебными средствами....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Європі з'являється все більше фальшивих грошей на руках

За даними Deutsche Bundesbank, в першому півріччі 2019 року зросла кількість фальшивих грошей в побуті Про це повідомляє www....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ліфти в нових будинках від чотирьох поверхів стануть обов'язковими

Нові будівельні норми набудуть чинності з 1 грудня Оновлені державні будівельні норми з вимогою проектування ліфтів у нових житлових будинках висотою від чотирьо....

Загрузка...
Загрузка...