Віце-президент США назвав Росію однією з головних загроз у світі

Російська Федерації, Іран і міжнародний тероризм - основні загрози стабільності і безпеки сучасного світу. Про це заявив на засіданні Північноатлантичної ради віце-президент США Майк Пенс.

Запис трансляції доступна на каналі Atlantic Council в Youtube.

"Спроби Росії силою переінакшити міжнародно визнані кордони, спроби Ірану розхитати Близький Схід, глобальна загроза тероризму, який може вдарити будь-де в який завгодно час ... Схоже, зараз в світі небезпечніше, ніж будь-коли після падіння комунізму чверть століття назад", - заявив він.

Пенс підкреслив, що США підтримують 5-й статті Статуту НАТО, по якій напад на одного члена Альянсу означатиме атаку на весь блок, а тому всі держави-члени об'єднання спільно відіб'ють агрессіію.

"Альянс повинен розвиватися в пику старим і новим противникам, щоб стримувати загрози сучасного світу і завтрашнього дня. Особливо це важливо в плані протистояння тероризму ", - зазначив американський віце-президент.

Як повідомляв Соцпортал, більшість росіян вважають Україну ворогом - опитування.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Криклий анонсировал рост речных перевозок в три раза за пять лет

Речные перевозки должны вырасти в три раза....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине поступит в продажу растительное мясо

Бургеры и колбаски, изготовленные из растительного мяса, начнет продавать сначала в Киеве, а затем и в других городах Украины американский производитель Beyond Meat....

Загрузка...