Суд арештував скандальний будинок з видом на Лавру

Печерський райсуд заарештував недобудований 17-поверховий житловий комплекс „Київміськбуду" на вулиці Лейпцизькій, 13, поруч з Києво-Печерською лаврою.

Про це пише "Сегодня".

"Питання законності цього будівництва перевіряється в рамках кримінального провадження за статтею "Службова підробка", – розповіли в прокуратурі.

Згідно з даними єдиного Держреєстру судових рішень, в жовтні 2014 року Департамент містобудування та архітектури КМДА, всупереч чинному Генплану, видав містобудівні умови і обмеження на зведення будівель у 17 поверхів по вулиці Лейпцизькій, 13.

Усе це при тому, що допустима висотність забудови в центрі міста – 27 метрів (8-9 поверхів), а згадана ділянка знаходиться в буферній зоні Києво-Печерської лаври, де тимчасово заборонено будівництво.

Забудовник інформацію про арешт підтверджує і заявляє, що будівництво на цій ділянці законне.

Тим часом, попри арешт, 1 червня на ділянці кипіла робота – працювали десятки будівельників і спецтехніка.

"Нам нічого не казали. Працюємо, будуємо, як і раніше", – розповів один з будівельників.

Згідно з паспортом об'єкта, встановленим поряд з ділянкою, тут зводять житловий комплекс площею понад 2000 кв. м на 228 квартир, з офісними приміщеннями, підземним паркінгом. Поверховість будівлі – від 7 до 17 поверхів.

На сайті компанії-забудовника новий ЖК рекламується як унікальний в своєму роді, з прекрасними видами з вікон на Печерську лавру і Дніпро, а закінчити будівництво обіцяють цього року.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві у цьому пляжному сезоні працюватимуть 11 пляжів та 17 зон відпочинку.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Особые клетки в носу могут запускать аллергию

Часть внутренней поверхности носа человека имеет клетки, которые несут на одном своем полюсе множество подвижных ресничек....

Це може бути цікавим

Антимонопольный комитет вновь требует снизить цены на топливо

За последний месяц цены на бензин и дизтопливо на украинских АЗС уже снизились: в среднем на одну-две грн за литр в зависимости от конкретной сети заправок и вида то....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Денежные переводы "заробитчан" обеспечивают стабильность гривны

Переводы трудовых мигрантов положительно влияют на украинскую экономику, ведь они являются серьёзным источником валютных поступлений в страну, которые обеспечив....

Загрузка...