Знайдено винних у незаконному вивезенні сміття зі Львова

Правоохоронними органами буливикрито організатори незаконних схем з вивезення сміття з міста Львова.

Про це повідомляє прес-служба місцевої прокуратури.

В ході розслідування було встановлено, що перевізникам, уповноваженим на вивезення сміття зі Львова, ряд підприємств в Дніпрі надавали послуги із захоронення відходів.

Також повідомляється, що дніпровські підприємства не мають відповідних ресурсів: техніки, полігонів твердих побутових відходів, транспортних засобів, необхідних для поховання відходів, не володіють нерухомістю і не мають найманих працівників.

Прокурори відзначають, що засновниками, керівниками і бухгалтерами підприємств виявилися особи, які не знали про їх існування, а також особи, які за участь в їх реєстрації отримували грошові кошти.

Слідством встановлено, що після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі та до самого розкриття схеми перевізники твердих побутових відходів подавали документи від імені фіктивних підприємств про прийняття та захоронення відходів, на підставі чого отримували кошти з міського бюджету Львова.

У той же час, як таких послуг фіктивні підприємства не чинили, а перевізники незаконно здійснювали скидання твердих побутових відходів в невідведених для цього місцях на всій території України.

Як повідомляв Соцпортал, під Києвом знову виявили львівське сміття.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Способные вселять ужас: 5 страшных мест планеты по версии Fox News

Если вам нравятся не банальные путешествия и у вас крепкое сердце, время подумать, куда отправится летом в отпуск Журналисты издания Fox News составили свой рейтинг н....

Це може бути цікавим

Жодних тварин: Всіх тварин з українських цирків передадуть до екопарку

В екопарку зобовязуються створити для тварин умови проживання максимально наближені до природніх Міністр культури, молоді та спорту України підписав меморандум ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві вшанують пам’ять жертв Голокосту

Під час акції запалять шість свічок у пам’ять про шість мільйонів жертв ГолокостуУ Києві вшанують пам’ять жертв Голокосту....

Загрузка...