Суд виправдав екс-"міністра" так званої "ЛНР"

Кремінський районний суд виправдав екс-депутата Первомайської міськради Сергія Баранова, який був призначений "міністром вугільної промисловості" так званої "ЛНР".

Як повідомляє 5 канал , суд постановив, що сторона звинувачення надала недостатньо доказів причетності підозрюваного до створення терористичної організації. Захист Баранова наполягала на тому, що "міністром" він став вимушено - "під дулами автоматів".

"У травні-червні 2014 року Баранов призначений на посаду" міністра вугільної промисловості, палива та енергетики ЛНР. Після чого приступив до виконання обов'язків незаконного органу влади "ЛНР". Які виконував до липня-серпня 2014 року", - вказав прокурор Луганської області Андрій Ковальов.

Звинувачення вимагало для Баранова 10 років позбавлення волі.

Однак за словами самого Баранова, "міністром" він був "призначений" насильно. У червні 2014 він нібито був викрадений бойовиками, і в полоні дізнався, що життя його дружини знаходиться під загрозою. У той же час, відеозапис, на яку посилається захист Баранова, суду надано була.

Після тригодинного перерви колегія суддів оголосила вирок, згідно з яким доказів провини підсудного виявилося недостатньо. Баранов визнаний невинним і виправданий через відсутність доказів вчинення ним злочинів.

У прокуратурі заявили, що оскаржать це рішення в апеляційному суді.

Як повідомляв Соцпортал, у Мар'їнці коригувальника вогню бойовиків "ДНР" посадили на 8 років.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Америке изобрели пластырь для охлаждения тела

Группа американских инженеров разработала пластырь из термоэлектрических сплавов, который может охлаждать, или согревать тело человека до нужной температуры....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые вычислили на Плутоне океан

Японские и американские исследователи пришли к выводу, что под поверхностью Плутона может быть океан....

Загрузка...
Загрузка...