​У Києві приберуть багатостраждальне Йорданське озеро

Фракція ВО Батьківщини у Київській міській раді домоглася розчистки та благоустрою Йорданського озера на Оболоні.

Про це повідомила депутат фракції у Київраді Анна Свириденко.

За її словами на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики 17.05.2017 підтримано проект розпорядження виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Про забезпечення на 2017 рік природоохоронних заходів у місті Києві та перерозподіл видатків, передбачених Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) на 2017 рік у бюджеті міста Києва».

- Цим проектом розпорядження передбачено 800 тис. грн. на розчистку та благоустрій озера Йорданське в Оболонському районі міста Києва, в тому числі на проектні роботи, - розповіла вона.

Головними розпорядником та одержувачем коштів став департамент міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА і КП «Плесо».

- Після надання витягу з протоколу засідання постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики у виконавчому органі Київради (КМДА) відповідальний підрозділ має подати на підпис Віталію Кличку відповідне розпорядження, - зауважила депутатка.

Вона відзначила, що комфортний відпочинок мешканців Оболоні залежить від підпису міського голови.

- Я особисто знаю, яким великим був суспільний запит оболонців на це довгоочікуване рішення. Адже починаючи ще з зими 2015/16 років ми з Мариною Кочур неодноразово реагували на відповідні накази наших виборців посприяти у вирішенні питання забруднення Йорданського озера. І нарешті воно прийняте, - додала вона.

Йорданське озеро — озеро в гряді озер Опечень, друге від дніпровських заток. Розташоване між Оболонським проспектом і вулицею Йорданською в Оболонського району Києва.У радянські часи озеро інтенсивно забруднювалось прилеглими підприємствами.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Заході вказали на важливу проблему України

Уряд України залишається недієздатним дотримуватися принципів верховенства закону, незважаючи на систематичну боротьбу з корупцією....

Це може бути цікавим

Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном світу

Чемпіоном світу з футболу серед паралімпійців стала збірна України....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Экс-госсекретарь США рассказала, как и почему Путин превратился в авторитарного лидера

Если в начале своей политической карьеры Путин был лидером, что подавал демократические надежды, то последние годы окончательно утвердили его как жесткого автокр....