​«Батьківщина» змусила київське керівництво визнати необхідність передачі Київенерго під контроль київської громади

На цьому зробив акцент під час прес-сніданку, сьогодні, 20 квітня, Володимир Бондаренко, очільник фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді.

«Зараз закінчується термін знаходження "Київенерго" під контролем ДТЕК. Ми таки змусили київське керівництво визнати необхідність передачі Київенерго під контроль київської громади. Це не викуп, як дехто говорить, це повернення, передача громаді цього велетенського комплексу. Процес передачі буде складний надзвичайно. Але поступово створюється комунальне підприємство, яке перейме на себе всю систему експлуатації і управління цим комплексом», - повідомив депутат.

За словами спікера заходу, наразі працюють міжнародні аудиторські фірми. Аудит діяльності Київенерго має визначити, на що саме всі ці роки йшов прибуток. На сьогодні немає від європейських аудиторів рекомендацій, що робити.

Як повідомив депутат, на сесію Київради 20.04.2017 р. винесений проект рішення “Про припинення Угоди щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001, укладеної між Київською міською державною адміністрацією та Акціонерною енергопостачальною компанією “Київенерго”.

Угода діє до кінця 2017 року. КМДА пропонує подовжити цю Угоду до кінця опалювального сезону 2017/2018, щоб гарантувати послуги з теплопостачання для населення, бюджетних закладів та інших споживачів.

На засіданні комісії Київради з питань ЖКГ та ПЕК цей проект рішення Київради був розглянутий та підтриманий представниками 4-х фракцій Київради.

Проти виступає тільки фракція "Свободи", яка має альтернативний погляд на вирішення проблем, пов'язаних з цією Угодою та пропонує розірвати Угоду до початку опалювального сезону 2017/2018.

Як зауважив Володимир Бондаренко, зміна оператора теплопостачання посеред опалювального сезону є неприпустимою і гарантовано зірве його другу половину. Треба розривати Угоду або до початку опалювального сезону, що потягне за собою тисячі позовів до суду (і перевага буде у "Київенерго"), або після його закінчення, забезпечивши шматок спільної міської діяльності до 1 червня 2018 року в специфічному режимі.

«Повернення «Київенерго» під контроль київської громади - стратегічне питання для Києва», - підсумував політик.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Почему Путин хочет контролировать Украину? Спросите Сталина

В феврале 2014 года одетые в камуфляжную форму люди, ехавшие на бронетранспортерах и имевшие при себе оружие боевого образца, появились со стороны российской военно....

Це може бути цікавим

Россия разыгрывает каталонскую карту, чтобы оправдаться за Крым

Владимира Путина по-прежнему возмущает сделанное в ноябре 2016 года заявление Международного уголовного суда (МУС), согласно которому «существуют здравые и разумны....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Новостным дронам разрешили летать над людьми

Федеральное управление гражданской авиации США выдало американскому новостному телеканалу CNN разрешение на полеты дронов над людьми....