У Маріупольському порту сталась сутичка між профспілковцями та штрейкбрехерами

Керівництво ДП «Маріупольський морський торговельний порт» здійснює політику дискримінації працівників «1-го вантажного району», де сильні позиції мають непідконтрольні адміністрації профспілки.

Як повідомляє профспілка"Народна солідарність" на своїй сторінці в Facebook, це призвело до значних диспропорцій у заробітках докерів.

"Доведені до відчаю безгрошів'ям портовики були змушені вийти вранці 04 квітня 2017 на мирну акцію протесту до портуправління, щоб вимагати гідної оплати своєї праці, оплати простоїв згідно законодавства та рівних прав на літнє оздоровлення дітей.У відповідь на це в. о. генерального директора Порту Олександр Олійник зібрав агресивний натовп дизінформованих працівників 1-го та 2-го вантажних районів, перемішаних із тітушками зі «служби охорони порту», які атакували учасників мітингу", - йдеться у повідомленні.

Як вказано, масовій бійці перешкодила лише велика кількість ЗМІ.

"Тим не менше, політика нагнітання напруги між працівниками різних виробничих підрозділів потру та переслідування активістів незалежних профспілок, яку веде в. о. гендиректора О.Олійник, продовжує істотно дестабілізувати ситуацію", - зазначають профспілковці та закликають Міністерство інфраструктури України, Державну службу України з питань праці та Службу безпеки України втрутитись у ситуацію.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые рассказали, где на Земле возникнет мертвая зона

В ходе исследования группа ученых пришла к выводу, что в скором времени в Мексиканском заливе образуется мертвая зона....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало відомо, скільки українці витратили на купівлю хліба

У січні-квітні 2019 року українці, купуючи хліб, хлібобулочні та борошняні вироби, витратили 12 млрд грн....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, почему в Украине начала дорожать черешня

Ключевой причиной подорожания черешни стало то, что она пользоваться повышенным спросом, как на внутреннем, так и на внешних рынках....

Загрузка...
Загрузка...