Ляшко: Потрібно припинити намагатися умиротворити Росію

«Необхідно припинити політику умиротворення Росії та перейти до всебічного стримування та ізоляції агресора, інакше в Європі лише зростатиме ризик великої війни», зазначив Народний депутат України Олег Ляшко у ході 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Крім того, на думку Олега Ляшка, сьогодні вважливо продовжити, розширити і поглибити санкції проти Росії, особливо запровадити жорсткі економічні санкції. Необхідно надати Україні масштабну військову допомогу, зокрема сучасну оборонну зброю.

В той же час, за його словами, потрібно відновити Женевський формат переговорів за участю України, США, ЄС та Росії , замість занадто вузьких Мінського і Нормандського форматів та розширити його державами-учасниками Будапештського меморандуму: Великобританії, Франції, а також Китаю.

Також Олег Ляшко вважає, що Захід повинен прийняти стратегічне рішення щодо майбутнього України, як невід’ємної складової західної, євроатлантичної цивілізації та виділення масштабних ресурсів для цього, а саме: військового, фінансового, економічного, гуманітарного, зокрема, новітнього «Плану Маршалла» для України.

За галом, Олег Ляшко наголосив, що зрештою потрібно виграти в Росії в проголошеній нею другій Холодній війні з метою її остаточної пацифікації і та демократизації, як це було зроблено з державами-агресорами після Другої світової війни.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Билл Гейтс снова первый по версии Bloomberg

Стать лидером рейтинга ему помог контракт Microsoft c Пентагоном Основатель компании Microsoft Билл Гейтс возглавил рейтинг миллиардеров по версии Bloomberg, обойдя главу Amazon ....

Це може бути цікавим

У 2030 році Київ стане більш енергоефективним: в столиці розробляють стратегію

У Києві розробляють енергетичну стратегію до 2030 року з орієнтиром на підвищення енергоефективності та екологічних показниківПро це заявив заступник голови Київс....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Таиланд откажется от одноразового пластика с 2021 года

В стране запретят производство и продажу одноразовых оксоразлагаемых пакетов и колпачков....

Загрузка...