Ляшко: Потрібно припинити намагатися умиротворити Росію

«Необхідно припинити політику умиротворення Росії та перейти до всебічного стримування та ізоляції агресора, інакше в Європі лише зростатиме ризик великої війни», зазначив Народний депутат України Олег Ляшко у ході 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Крім того, на думку Олега Ляшка, сьогодні вважливо продовжити, розширити і поглибити санкції проти Росії, особливо запровадити жорсткі економічні санкції. Необхідно надати Україні масштабну військову допомогу, зокрема сучасну оборонну зброю.

В той же час, за його словами, потрібно відновити Женевський формат переговорів за участю України, США, ЄС та Росії , замість занадто вузьких Мінського і Нормандського форматів та розширити його державами-учасниками Будапештського меморандуму: Великобританії, Франції, а також Китаю.

Також Олег Ляшко вважає, що Захід повинен прийняти стратегічне рішення щодо майбутнього України, як невід’ємної складової західної, євроатлантичної цивілізації та виділення масштабних ресурсів для цього, а саме: військового, фінансового, економічного, гуманітарного, зокрема, новітнього «Плану Маршалла» для України.

За галом, Олег Ляшко наголосив, що зрештою потрібно виграти в Росії в проголошеній нею другій Холодній війні з метою її остаточної пацифікації і та демократизації, як це було зроблено з державами-агресорами після Другої світової війни.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Глобальное потепление делает кукурузу ядовитой

По мнению некоторых специалистов, из-за глобального потепления некоторые зерновые культуры, например такие, как кукуруза, начали выделять токсичные вещества опас....

Це може бути цікавим

Розпочався Фандрайзинг марафон в рамках 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon

Компанія Run Ukraine та Українська Біржа Благодійності розпочинають Фандрайзинг марафон та пропонують небайдужим українцям долучитися до масової благодійної ініціат....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

В Киеве неизвестный напал на наблюдателя ОБСЕ

В Киеве неизвестный мужчина напал на женщину, которая оказалась французской представительницей Бюро по демократическим институтам и правам человека при ОБСЕ....

Загрузка...