Експерт: Росія підриває світовий порядок

​«У Франції незабаром відбудуться вибори, і вони визначать переміг чи програв ЄС. Бо йдеться про вибір між Європою і Путіним, про вибір між відкритим суспільством і фанатизмом, про вибір між свободою і диктатурою», – наголосив Ніколя Тензер, Президент Центру вивчення та дослідження політичних рішень (Франція) у ході 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

За словами Ніколя Тензера, мова йде про вибір цінностей. «Від цього залежатиме і доля України, і доля Сирії», – вважає експерт. Він пояснив, що з одного боку є кандидати в президенти, які обіцяють збільшити видатків на оборону країни і готові до посилення європейської безпеки, а з іншого – євроскептики, прихильники «Frexit» і ті, хто підтримують зняття санкцій з Росії.

На його думку, діями в Україні та Сирії РФ намагається підірвати світовий порядок. І для того, щоб протистояти цьому процесу увесь вільний світ має відстоювати свої цінності. Ніколя Тензер зазначив, що в умовах, коли ООН не може воратися зі своїми завданнями, то доцільно було б реорганізувати її, або створити нові місії.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве из-за ДТП автомобиль перевернулся на крышу

На Лесном массиве в столице на улице Милютенко утром 28 января произошла серьезная авария, в результате которой автомобиль перевернулась на крышу....

Це може бути цікавим

З першого квітня в Україні запровадять електронний лікарняний

З першого квітня 2020 року в Україні планується запровадити електронний лікарняний....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Кількість фальшивих євро росте

Найчастіше підробляють 20 і 50 євро, – Європейський центробанкЄЦБ повідомляє, що його фахівці в другому півріччі 2019 року з обороту вилучили 308 тисяч фальшивих банкно....

Загрузка...