Експерт: Реформи - проблема не тільки для України, а і для ЄС і США

«Проблема економічних реформ стосується не тільки України, але й ЄС і США», - про це під час 10-го Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", заявила Заступник Державного Секретаря США з питань демократії та глобальних відносин Пола Добрянскі.

«На сьогодні, коли ведуться розмови про Україну, дуже багато уваги приділяється питанню допомоги МФВ та економічним реформам, які повинна провести Україна. Проте хотіла б зазначити, що реформи – це не тільки українська проблема. Це й проблема ЄС, оскільки і в ЄС сьогодні дуже багато залежить від подібних реформ. Так само як і в США. Для США економічний чинник теж має важливе значення. Зокрема, під час нещодавніх виборів, саме економічний чинник мав визначальний вплив на їх результат», - зазначила американський політик.

До суто економічних факторів, які сьогодні мають визначальний вплив на розвиток України, Пола Добрянскі також звернула увагу й на гуманітарний чинник.

«Також хотіла б на голосити на важливості гуманітарного чинника для України. ЄЄ зіткнувся з питанням біженців через конфлікт на Близькому Сході, який вплинув на економіку європейських країн. В свою чергу Україна на сьогодні має 2,5 млн переміщених осіб в результаті російської агресії на сході країни. І тому всім нам треба вже сьогодні звернути увагу на цю проблему і вжити заходів щодо її вирішення з тим, щоб не допустити її погіршення в майбутньому», - сказала Пола Добрянські.

Що стосується критики в бік нинішньої президентської адміністрації в США, то хотілось би зазначити. Що багато в чому вона є незаслуженою. У президента Трампа є багато плюсів: він говорить проте що думає, про те, що має обговорюватись в першу чергу. Він порушив питання адекватного розподілу відповідальності в рамках НАТО, зокрема. витрат на оборону в рамках Альянсу. Раніше в США пробували порушити це питання, проте ніхто не зробив цього так, як президент Трамп.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Українська кіберполіція "взяла слід" російських хакерів

Кіберполіція встановила російських хакерів, які розсилали фейкові листи від імені А....

Це може бути цікавим

Ученые решили клонировать Лионеля Месси

Один европейский ученый заявил, что существует реальная возможность клонировать одного из лучших футболистов современности, форварда сборной Аргентины Лионеля М....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Исследование: ​Почему правое ухо лучше слышит речь, а левое — музыку?

Правое и левое полушария мозга человека не являются полностью идентичными....

Загрузка...