Експерт: Реформи - проблема не тільки для України, а і для ЄС і США

«Проблема економічних реформ стосується не тільки України, але й ЄС і США», - про це під час 10-го Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", заявила Заступник Державного Секретаря США з питань демократії та глобальних відносин Пола Добрянскі.

«На сьогодні, коли ведуться розмови про Україну, дуже багато уваги приділяється питанню допомоги МФВ та економічним реформам, які повинна провести Україна. Проте хотіла б зазначити, що реформи – це не тільки українська проблема. Це й проблема ЄС, оскільки і в ЄС сьогодні дуже багато залежить від подібних реформ. Так само як і в США. Для США економічний чинник теж має важливе значення. Зокрема, під час нещодавніх виборів, саме економічний чинник мав визначальний вплив на їх результат», - зазначила американський політик.

До суто економічних факторів, які сьогодні мають визначальний вплив на розвиток України, Пола Добрянскі також звернула увагу й на гуманітарний чинник.

«Також хотіла б на голосити на важливості гуманітарного чинника для України. ЄЄ зіткнувся з питанням біженців через конфлікт на Близькому Сході, який вплинув на економіку європейських країн. В свою чергу Україна на сьогодні має 2,5 млн переміщених осіб в результаті російської агресії на сході країни. І тому всім нам треба вже сьогодні звернути увагу на цю проблему і вжити заходів щодо її вирішення з тим, щоб не допустити її погіршення в майбутньому», - сказала Пола Добрянські.

Що стосується критики в бік нинішньої президентської адміністрації в США, то хотілось би зазначити. Що багато в чому вона є незаслуженою. У президента Трампа є багато плюсів: він говорить проте що думає, про те, що має обговорюватись в першу чергу. Він порушив питання адекватного розподілу відповідальності в рамках НАТО, зокрема. витрат на оборону в рамках Альянсу. Раніше в США пробували порушити це питання, проте ніхто не зробив цього так, як президент Трамп.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Найпопулярніша тема у Twitter в 2019 році

Користувачі мережі найчастіше згадували "Гру престолів"У соціальній мережі Twitter назвали найбільш обговорювані теми у 2019 році....

Це може бути цікавим

Пиво из новогодних елок

5 центов с каждой "новогодней" бутылки идут на посадку нового дерева Год назад отель Hyatt Regency Amsterdam и пивоварня Lowlander начали собирать выкинутые праздничные елки....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Японии запустили сервис краткосрочного обмена автомобилями

В Японии запустили сервис Caroset, который позволяет пользователям меняться машинами....

Загрузка...