Британія залишиться активним учасником протистояння путінській Росії – Ендрю Вуд

«Британія залишиться активним членом НАТО, і активним учасником протистояння путінській Росії, ми будемо так само віддано, як і раніше, відстоювати ідеї захисту і допомоги України. Це ті речі, які залишаються незмінними», – наголосив Ендрю Вуд, Надзвичайний та Повноважний посол Великобританії в Росії (1995-2000) у ході 10-го Київського безпекового форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Він зазначив, що результати референдуму по виходу Великобританії з ЄС стали складним рішенням.

-І думаю, що зараз би, мабуть, багато хто проголосував би за те, щоб залишитися в ЄС,

додав дипломат.

Ендрю Вуд наголосив, що рішення про Brexit має довгу історію. Одним з важливих чинників для нього стала слабкість колишнього керівництва Лейбористської партії Великобританії, процеси міграції, відсутність єдиної думки в ЄС щодо перспектив реформування спільноти а також питання функціонування єврозони.

Водночас він підкреслив, що не дивлячись на Brexit, Лондон як і раніше зацікавлений в питаннях забезпечення безпеки і боротьби з тероризмом на теренах Європи.

Крім того дипломат торкнувся питання інтеграції України в ЄС, і припустив, що на той, момент, коли наша країна досягне цієї мети, сама європейська спільнота значним чином зміниться.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Щорічний міжнародний захід «Київський Безпековий Форум», започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році, є платформою для дебатів із найактуальніших питань безпеки в Європі та Чорноморському регіоні. Метою Форуму є посилення співробітництва у сфері безпеки між Європейським союзом та Чорноморським регіоном, підвищення рівня обізнаності про розвиток безпеки серед ключових гравців, посилення ролі незалежних та неурядових акторів у вирішенні безпекових проблем в Європі.

Як повідомляв Соцпортал, Британія може залишитися в митному союзі ЄС після Brexit.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Македонского языка не существует - Болгарская академия наук

Болгарская академия наук (БАН) заявила о том, что, македонского языка не существует, а есть лишь вариация болгарского Об этом сообщает eurointegration....

Це може бути цікавим

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Стало відомо, кого в Україні будуть штрафувати за російську мову

За публічні виступи російською мовою в Україні будуть штрафувати депутатів, чиновників, суддів, вчителів, військових і медиків....

Загрузка...