В Європі Трампа вважають більшою загрозою для ЄС, ніж Путіна, - євродепутат

«В Європі Трампа вважають більшою загрозою для ЄС, ніж Путіна», – про це під час 10-го Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», заявила депутат Європейського парламенту Ребекка Хармс.

«Ще донедавна, багато хто в Європі не вбачав у Путіні загрозу для ЄС, як тепер її вбачають у Трампі. Останнього, взагалі вважають більшою загрозою для ЄС, ніж Путіна. Це є результатом тієї ситуації, яка склалась у американсько-європейських відносинах після того, як Трамп прийшов до влади», – зазначила Ребекка Хармс.

Поряд з цим вона відмітила, що сьогодні ЄС залишається союзом, який заснований на добровільному бажанні всіх його учасників, між якими є певні угоди і контракти. І якщо, інші країни захочуть прийняти таке рішення, як Великобританія і вийти, то вони мають на це право.

В той же час, вона відмітила, що після Brexit багато хто в ЄС зрозумів, що таке спільна Європа. І на сьогодні багато в кого в ЄС є розуміння того. що ЄС це процвітання і безпека і що потрібно робити для того, щоб їх посилювати.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Что такое "честная платежка" или как можно снизить плату за тепло

Правительство инициировало программу «Честная платежка», которая ограничивает цену гигакалории тепла до 1400 грн....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​ Под Станицей Луганской на Донбассе началось разведение сил

СММ ОБСЕ подтвердила запуск сигнальной ракеты и начало процесса разведения сил с нулевых позиций....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинские дизайнеры на мировых подиумах. ПАРА SOLO: история успеха

У ваших коллекций есть единый стиль? Для кого вы шьете? Создаем одежду для подростков и молодых девушек ,женщин модную одежду по новейшим мировым трендами....

Загрузка...
Загрузка...