Експерт назвав умову подальшої фінансової підтримки для України

«Захід повинен запропонувати Україні більше допомоги, якщо Україна докладатиме більше зусиль в напрямку реформування держави», – таку думку висловив під час 10-го Київського Безпекового Форуму, організованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», директор ініціативи по контролю за озброєнням Інституту Брукінгса Стівен Пайфер.

Про це повідомляє кореспондент Соцпорталу

«Те що робить Україна сьогодні – це, зокрема, демонстрація Заходу, що вона є конкурентоспроможною і надійною країною. Я вважаю, що Захід повинен запропонувати Україні більше допомоги, якщо вона докладатиме більше зусиль в напрямку реформування держави. За останні 25 років в Україні зроблено дуже багато, але слід не зупинятись на досягнутому і продовжувати цю важливу і в той же час надскладну роботу», – заявив Стівен Пайфер.

«Сьогодні Україна зробила дуже багато в плані реформ. В той же час, Захід очікує від України більше зусиль в боротьбі з корупцією, зокрема, на такому напрямку, як посилення діяльності Антикорупційного бюро. Крім того, в країні потрібно реалізувати проведення пенсійної та земельної реформ. Це, зокрема, ті речі про які йшла мова ще 20 років тому, під час моїх перших візитів в Україну», – додав він.

Що стосується політики США щодо України, то Стівен Пайфер зазначив, що на сьогоднішньому етапі представники вищого державного керівництва країни дали чітко зрозуміти, що основним курсом США залишатиметься відданість НАТО, підтримка України та постійний контроль за діями Росії. У свою чергу, що стосується президента Трампа, він, за словами американського експерта, любить переможців і завданням України є показати, що вона в перспективі є саме таким переможцем.

Говорячи про Росію, Стівен Пайфер відмітив, що вона на сьогодні зовсім не зацікавлена в реалізації Мінських домовленостей.

«Сьогодні вже більше двох років з часу «Мінська-2» і ми не бачимо жодних намагань Росії його виконувати. Я задаю собі запитання чому росіяни нічого не роблять в даному питанні, адже для них зовсім неважко забезпечити припинення вогню. І я розумію, що вони просто бояться це робити, оскільки розуміють, що Україна може виконати «Мінськ-2» – що Росії сьогодні зовсім непотрібно. І тому вона здійснює сьогодні тиск на українську владу з тим, щоб завадити виконувати Мінські домовленості і звинуватити її в їх зриві», – зазначив Стівен Пайфер.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Зарплата Порошенко: сколько получает Президент

Петр Порошенко получил 28 тыс гривен за февраль, заплатил налоги, и перечислил остаток в благотворительный фонд....

Це може бути цікавим

В Минсоцполитики рассказали о санкциях за неуплату "коммуналки" после монетизации субсидий

Об этом сообщил генеральный директор Директората семьи и социальной поддержки Минсоцполитики Виталий Музыченко, передает УБР....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Реєстр домашніх тварин: швидкий спосіб знайти домашнього улюбленця, якщо він загубився

«Реєстр домашніх тварин» — ще один інструмент жителя розумного міста, що заощаджує час....

Загрузка...