"Укроборонпром" створить в Україні центр кібербезпеки

“Укроборонпром” створить в Україні новий та консолідований центр кібербезпеки.

Про це повідомляє прес- служба відомства.

"ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», що входить до складу ДК “Укроборонпром”, розпочав підготовку до створення єдиного центру з кібербезпеки. В проект залучать консультантів з турецької компанії «HAVELSAN», спеціалістів НТУУ КПІ та фахівців інформаційної безпеки NATO", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, консультативну допомогу у створенні центру кібербезпеки надасть команда «білих» хакерів «DCUA» під керівництвом Миколи Ільїна, що за результатами минулого року очолила світовий рейтинг в сфері кібербезпеки.

«В Україні є спеціалісти найвищого рівня, та зараз ключовою метою є їх об’єднання заради створення надпотужного центру з кібербезпеки. Роботу необхідно розпочати на умовах співробітництва і ми відкриті до конструктивних пропозицій» – зауважив заступник генерального директора ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» Дмитро Будорін.

Як повідомляв Соцпортал, Укроборонпром анонсував виробництво американської .

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Модный маникюр 2020

В будущем году тренды на маникюр немного изменятсяМодная длина и форма ногтейМногие женщины не любят длинные ногти, но в новом году тем, кто хочет быть в тренде, сле....

Це може бути цікавим

Бет Харт: испытание талантом и славой

«Когда я училась, мне было тесно в классическом жанре....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Минимальная зарплата в Европе: Где и сколько

Во многих странах ЕС в последнее время заметно выросла минимальная заработная плата В 22 странах ЕС, где введена минимальная зарплата, с учетом инфляции увеличение ....

Загрузка...