​Свiтовий турнір CAGE ENCOUNTER 6: найвидовищніше ММА-шоу міжнародного рівня в Україні

29 березня 2017 року в Палаці Спорту (м. Київ) шанувальники змішаних єдиноборств мали змогу спостерігати наймасштабнішу подію в світі ММА - CAGE ENCOUNTER 6.

Організатором турніру незмінно лишається ліга World WFC на чолі з президентом Володимиром Теслею, який коментує цю подію так: «На разі ми організовуємо серію масштабних міжнародних турнірів CAGE ENCOUNTER перш за все для популяризації змішаних єдиноборств в Україні та підняття бійцівського духу серед молоді, тим більше, що Палац Спорту один із лідерів серед європейських спортивних арен. Також велику подяку за підтримку хочу висловити мережі супермаркетів номер один в Україні – АТБ».

Під час CAGEENCOUNTER 6 відбулося 14 епічних поєдинків, два з яких - жіночі, між найсильнішими спортсменами з різних країн світу: Азербайджану, Франції, Білорусії, Люксембургу, Молдови, США, Австрії, Бразилії і, звичайно ж, України.

Турнір проходив за правилами ММА в ЕКСАГОНІ, який був створений за ексклюзивним проектом World WFC. У боях приймали участь одні з найсильніших бійців зі всього світу, які мають високу популярність і хороші рейтинги на світовій арені.

Щодо популяризації серії турнірів CAGEENCOUNTER, наступний з яких відбудеться вже 4 червня цього ж року, розповідає медіа директор турніру – відомий український реп виконавець XLDELUXE: «Організація та популяризація такого роду шоу – справа відповідальна і нелегка, але якщо те, чим займаєшся дійсно подобається, то все виходить якнайкраще. Тому ми ретельно трудимось і щоразу підвищуємо рівень наших заходів. До того ж лігу World WFC підтримує шоу-бізнес, глядачі і наша країні».

Тому без сумніву можна вважати, що на даний момент CAGE ENCOUNTER 6 став найвидовищнішим ММА-шоу міжнародного рівня в Україні!

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, сколько рабочих мест уничтожат роботы за следующие 10 лет

Роботизация победно шагает по планете....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Нидерландах планируют выпустить линейку электрокаров на солнечных батареях

Голландская компания Lightyear обещает запустить мелкосерийное производство электрокаров на солнечных батареях....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Юрия Бирюкова ГБР проводит обыск

ГБР проводит обыск у экс-советника бывшего президента Юрия Бирюкова....

Загрузка...
Загрузка...