Політолог розповів, як транш МВФ позначився на Греції та чого чекати Україні

В експертному середовищі нашої країни поширеною думка є те, що транш МВФ є панацеєю для економіки, при чому єдиною. Втім, досвід інших країн вказує на протилежне.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів політолог, активіст "Соціального руху" Денис Пілаш.

Експерт навів яскраві приклади того, як транші МВФ відбивалися на інших країнах, передусім Греції.

"Після мір жорсткої економії впала купівельна спроможність населення та відбулось стрімке падіння за межу бідності. Безробіття досягло свого піку в 27%, але для молоді 60-70%. І це той слизький шлях, по якому наша країна також може піти", - зазначає Пілаш.

Він наголошує, що набір цих прийомів Україні знайомий. Це підвищення пенсійного віку та зміни в трудовому законодавстві. Так, МВФ та європейські фінансові інституції виступають за дерегуляцію праці, набувають поширення строкові договори та прекарна праця. І саме це законодавчо закріплюється у проекті нового Трудового кодексу України. За словами Пілаша, замінити чинний КЗпП намагаються вже близько 10 років, однак останній проект є, можливо, найгіршим для найманих робітників.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Гонконзі відбуваються масові акції протесту

Тисячі демонстрантів знову вийшли на вулиці Гонконгу, вимагаючи повністю відмовитися від законопроекту про екстрадицію в КНР....

Загрузка...

Це може бути цікавим

П’яний водій іномарки зніс паркан сільської ради

На Рівненщині п’яний водій іномарки збив молодого чоловіка, а потім зніс паркан сільської ради....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, почему в Украине подорожал лук

По мнению экспертов овощного рынка, ключевой причиной очередного подорожания лука в Украине стали неблагоприятные погодные условия....

Загрузка...
Загрузка...