Експерт повідомив, що знищить "путінський режим" в Росії

Кажуть, в Санкт-Петербурзі/Росії нечуване єднання між мешканцями та надиво узгоджени дії між ними, викликані єдиним комплексом почуттів, що їх викликав теракт.

Про ситуацію розповів відомий аналітик Олексій Арестович.

- Напередодні, практично за той самої логікою, відбувалися "дитячі" протести проти путинського режиму та зараз - протести "далекобійників". Зовсім як у нас, під час Великого Снігу 13-року, або Майдану, АТО, кризи в Авдіївці. Це тому, що це явище має наднаціональний характер і відображає не національні особливості, в загальні зміни у колективному підсвідомому людства, - відзначив він.

За його словами, "самоорганізація крокує планетою, великі маси людей стихійно (поки) навчаються діяти під впливом однаково зрозумілої логіки ситуації поза межами суспільних груп, класів, відстаней".

- Це і є - справжня глобалізація, розуміння людством своєї загальності. Поки ще (!) стихійно, завдяки катастрофам, на рівні міста/країни, але "лиха беда - начало", це вислів саме для цій ситуації. Що буде, коли ми такими станами навчимося керувати та спрямовувати їх на конструктивні проекти?.. Між іншим, у Росії ця хвиля здатна скинути і сам режим, рано чи пізніше. У неймовірно цікавій час живемо, браття та сестри, - додав він.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

15 декабря отмечают Международный день чая: все о любимом напитке

Чайный лист достаточно почитаем во многих странах....

Це може бути цікавим

Який смартфон частіше за інші піддається хакерським атакам

Аналітики вивчали користувачів США, і тому наведені дані найбільш актуальні тільки для цієї країниКомпанія Case24 провела дослідження і з’ясувала, які програми і см....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Полиция Донецкой области запускает Telegram-форум

Такой форум уже работает в Мариуполе В Донецкой области во многих крупных городах заработают полицейские Telegram-форумы....

Загрузка...