В Україні відкриють Асоціацію реінтеграції, адаптації та соціалізації ветеранів АТО

Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS закликає об’єднати зусилля бізнесу, органів державної влади та муніципальних громад, меценатів, волонтерських ініціатив, ветеранських спілок, громадських та неурядових організацій, підприємців, центрів та установ, що займаються питаннями реабілітації, ЗМІ, церкви задля створення Асоціації реінтеграції, адаптації та соціалізації (АРАС).

Ключова мета створення відповідної організації – сформувати та втілити дієву загальнонаціональну стратегію реінтеграції захисників України в мирне життя.

Програма має стати прикладом національної самоорганізованості задля досягнення високого синергетичного ефекту та реалізації «розумної» стратегії виходу з війни (тобто комплексної адаптації воїнів до мирного життя).

Основними напрямками, на яких буде зосереджена діяльність Асоціації, є допомога демобілізованим учасникам бойових дій, системна психологічна робота з резервним складом, підготовка учасників бойових дій до виконання ними бойових завдань, а також психологічна підтримка діючих військових під час ротацій та відпусток.

Планується створення Асоціації як організації, яка об’єднає всі волонтерські організації, ветеранські спілки та представників соціально відповідального бізнесу, координуватиме діяльність регіональних центрів та реалізовуватиме стратегічні завдання задля розробки та втілення системного підходу до проблеми реінтеграції.

Закликаємо всіх потенційних учасників АРАС спільно розробити та втілити кілька комплексних програм реінтеграції, а також створити мережу Центрів практичної допомоги, в яких ці послуги стануть доступними. Реалізувати програми навчання і підвищення рівня кваліфікації для психологів, державних службовців за кращими практиками і методиками відповідно до провідного світового досвіду.

Центр AXIOS закликає всіх небайдужих підтримати дану ініціативу та, акумулюючи кращий досвід держав, на території яких велась чи ведеться війна, створити орган національного значення, відкриту для кращих представників громадянського суспільства платформу.Довідка.

Центр AXIOS заснований у 2016 році меценатом Андрієм Мацолою та є одним із кращих недержавних провайдерів послуг із сприяння зайнятості, навчання та правової підтримки захисників України та членів їхніх родин.

У Центрі працює група професійних спеціалістів, фаховий рівень яких дозволяє надавати бійцям послуги високого кваліфікаційного рівня.

Широкий спектр заходів дозволяє посилити підтримку бійців та допомогти швидше інтегруватися у мирне життя.

Всі послуги Центру AXIOS безкоштовні.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Після смерті Кобі Брайанта ціни на його кросівки для Nike виросли в 6 разів. Компанія припинила їх продаж

З 2003 року у спортсмена був контракт з Nike - бренд випускав під його ім'ям кілька моделей баскетбольних кросівокЛегендарний баскетболіст Кобі Брайант загинув 26 січня....

Це може бути цікавим

Во Львове госпитализировали с кашлем парня, который вернулся из Китая

Во Львове госпитализировали парня, который вернулся из Китая с кашлем и заложенным носом....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В ПФУ рассказали, сколько пенсионеров получают "минималку"

В Украине более 30% пенсионеров получают до 2000 гривен пенсии....

Загрузка...