У Києві незрячого пасажира з собакою-поводирем не пустили в метро

Співробітники київського метрополітену відмовилися пускати незрячого пасажира з його собакою-поводирем, про це написав потерпілий Анатолій Варфоломєєв на своїй сторінці в Facebook.

Інцидент трапився на станції метро "Університет", двоє співробітниць метрополітену в грубій формі не пустили Варфоломєєва на станцію, а в якості альтернативи запропонували скористатися іншим громадським транспортом.

З огляду на обмежені можливості потерпілого, і те, що йому довелося б робити відразу три пересадки, така поїздка була практично неможлива.

Анатолю Варфоломеєву не залишалася іншого вибору окрім як скористатися послугами таксі і дістатися до будинку саме на цьому виді транспорту. Але перед цим він викликав співробітників поліції і склав заяву на робітниць метрополітену.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві з мосту впав підліток.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Обманщики никогда не меняются - исследование

Если человек встает на скользкий путь обмана, то ему не удаётся с него свернуть и всю оставшуюся жизньТо, что обманщики никогда не меняются, подтвердили ученые из Cal....

Це може бути цікавим

Бет Харт: испытание талантом и славой

«Когда я училась, мне было тесно в классическом жанре....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Новый вид мошенничества в отелях

Преступники просят уточнить ваши персональные данные Зайдя в номер, вы начинаете разбирать чемодан, и тут раздается звонок телефона в комнате....

Загрузка...