Гройсман пропонує ввести ЗВТ між країнами ГУАМ вже в 2017 році

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує на запуск повноцінної зони вільної торгівлі між країнами ГУАМ, до складу якої, крім України, входять Грузія, Азербайджан і Молдова, уже в 2017 році.

"У цьому році досягнутий прогрес, і це важливо, підготовці додаткових протоколів до угоди, я маю всі підстави сподіватись на те, що наші економічні відомства докладуть всі зусилля, щоб у 2017 році почати безумовно діяти. І в цьому зв'язку я б хотів закликати Мінекономіки наших країн бути більш рішучими, завершити і підписати всі необхідні документи найближчим часом, йдеться про додаткових протоколах. Тоді в 2017 році ми зможемо запустити повноцінний механізм вільної торгівлі між нашими країнами", - сказав Гройсман.

За словами прем'єра, сьогодні країни-учасниці ГУАМ підпишуть документ, який визначатиме поглиблення співпраці між митними органами країн.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві сьогодні пройде засідання країн-учасниць ГУАМ

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Биткоин поддерживает только математика

Самый большой аргумент против криптовалют заключается в том, что, в отличие от фиатной валюты, у них нет поддержки правительства....

Це може бути цікавим

Мужчина воткнул осиновый кол в могилу школьного обидчика

Пьяный ивановец воткнул осиновый кол в могилу и разрубил топором надгробие своего школьного обидчика, об этом сообщает РИА «Новости» со ссылкой на местное управле....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Появилась первая криптовалюта, обеспеченная древесиной

18 Сентября стартовало предварительное ICO крупного российского проекта реального сектора экономики....