Стала відомою кількість загиблих в пожежах

Впродовж минулого тижня (з 27.11 по 04.12) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Про це повідомила ДСНС України.

За її інформацією від початку тижня зареєстровано 1 тис. 332 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 43 особи.

 - Ліквідовано 895 пожеж, врятовано на пожежах 32 особи та не допущено знищення вогнем 439 будівель і 42 од. техніки. На пожежах загинуло 48 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 101 тис. грн., - відзначили рятувальники.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 198 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 3 тис. 54 вибухонебезпечні предметичасів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 5 осіб.

Як повідомляв Соцпортал, батько та маленька дитина загинули внаслідок пожежі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Россия разыгрывает каталонскую карту, чтобы оправдаться за Крым

Владимира Путина по-прежнему возмущает сделанное в ноябре 2016 года заявление Международного уголовного суда (МУС), согласно которому «существуют здравые и разумны....

Це може бути цікавим

Что Путин должен делать с войной в Украине? Учиться у Ленина

"Хотя Мавзолей Владимира Ленина, лидера русской революции, остается на прежнем месте на Красной площади, а планы захоронить его тело давно отложены, руководство ст....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, коли в Києві почнеться справжня зима

Кліматологи повідомляють, що 23 жовтня у Києві вперше цієї осені температура повітря знизилася до -1,9 ºС....