Тереза Мей хоче звільняти чиновників через витоки інформації

Через виток інформації державної важливості, прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей хоче звільняти міністрів і чиновників, пов'язаних із ним, повідомляє РБК-Україна з посиланням на лист секретаря кабінету міністрів сера Джеремі Хейворда.

-Прем'єр-міністр доручила, щоб ми негайно посилила заходи безпеки і поліпшили наше реагування на випадки витоків. Вона дала вказівку, щоб ми почали цю роботу негайно, і очікує побачити швидке і видиме поліпшення, - йдеться у листі, датованому 28 листопада.

Відзначається, що останнім часом почастішали випадки витоку конфіденційної інформації, зокрема, пов'язаної з Brexit.

-Будь-який співробітник, щодо якого буде встановлено, що він допустив витік конфіденційної інформації, буде звільнений, навіть якщо національна безпека не буде поставлена під загрозу, - зазначається у листі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Церетелі шокував мережу висловлюванням про Сталіна

Скульптор і художник Зураб Церетелі, який є автором нового бюсту Йосипа Сталіна, здивував користувачів мережі своїм висловлюванням про радянського диктатора....

Це може бути цікавим

Стало відомо про жорстоке вбивство українця в Німеччині

У Німеччині біженець з Казахстану забив до смерті громадянина України....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

КНДР показала, як буде "знищувати" армію США

Північнокорейський ресурс DPRK Today оприлюднив відеозапис, де демонструється "знищення" літаків і авіаносця США, змонтоване з використанням примітивної комп'ютерної ....