- За основу схвалено проект програми, базований на антиолігархічних вимогах «Плану соціальних змін», що отримав схвальну оцінку у трудового люду під час Євромайдану. Головними ідеями є заборона мільйонерам займати державні посади, жорстке оподаткування олігархії, покінчення з офшорами, а також побудова демократичної економіки замість ринкової. Активісти вважають, що такі сфери як медицина, транспорт чи ЖКГ є загальним благом, а не сферою отримання прибутків, - підкреслюють активісти новоствореної партії.

За їх словами, більшість населення України сьогодні позбавлені впливу на реформи, і саме це партія плану змінювати. Як заявила шахтарка Алла Латнер на початку заходу, користуючись своїм всевладдям начальники підприємств придушують будь-які спроби робітничої самоорганізації, тому працівникам потрібно мати свою партію.

- Діяльність базуватиметься на таких принципах, як регулярне звітування про фінанси, безлідерність та участь членів у прийнятті рішень шляхом е-голосування, заявив презентуючи статут активіст Віталій Дудін, - йдеться у повідомленні.

Як вказано, до керівних органів партії «Соціальний рух» увійшли представники різних статей, регіонів та професій: Сніжана Олексунь (педагог, Кривий Ріг), Світлана Шапран (бухгалтер, Кривий Ріг), Оксана Кривда(активістка «СР», Черкаси), Юрій Самойлов (представник гірників, Кривий Ріг), Володимир Чемерис (голова ГО «СР», Київ).

Також було зачитано привітання з інших країн, які славляться сильним лівим та профспілковим рухом. Зокрема, від активістів французької «Нової антикапіталістичної партії» і близької до британських лейбористів ініціативи «Ukrainian Solidarity Campaign». Від платформи «Маркс ХХІ» німецької партії «Die Linke» виступив Антон Тун. На думку виступаючих, саме робітнича солідарність допоможе встановленню миру в Україні.

Тепер активісти збирають підписи на підтримку створення партії.