Українці Іспанії допомогли у лікуванні тяжкопораненого бійця

Чудові новини для учасника проекту «Біотех-реабілітація поранених» Сергія. Лише нещодавно ми закликали про допомогу, адже Сергій розпочинає активну фазу лікування і гостро потребує саме фінансової допомоги на оплату медичних процедур. На заклик палко відреагували аж за кордоном: днями на рахунок «People’s Project» переказали значну суму коштів від українських громад Іспанії.

Отже, в цілому на лікування Сергія зібрала 2000 євро громада провінції Аліканте «Хто як не ми», ще 1000 євро надала Українська асоціація міста Таррагона та провінції «Хортиця», 2400 євро зібрали парафіяни УГКЦ міста Валенсія та провінції, а ще 1300 євро – парафіяни УГКЦ Св. Дмитрія міста Севілья та провінції. Загальна сума склала 6700 євро, у звіті її подано частинами в різних валютах. На даний момент, завдяки пожертвам наших іноземних співвітчизників, ми оплатили значну частину необхідних витрат, решту ж суми ми розраховуємо доповнити та сплатити за рахунок спонсорських коштів та ваших пожертв.

На даний момент Сергій готується до проведення основного етапу лікування. Поневіряння лікарнями триває вже трохи менше двох років: травму Сергій отримав під час оборони Дебальцева у лютому 2015-го. Тяжке поранення та супутній остеомієліт призвели до того, що у Сергія практично зруйновано стегнову кістку, сукупна зона дуже складного дефекту складає близько 13 сантиметрів, і нині рештки кістки тримаються на велетенському ортопедичному штифті. В даний момент фахівці клініки ilaya готують клітинні матеріали, аби встановити у зону дефекту спеціальний кістковий матрикс та заповнити її медичним гелем, насиченим власними клітинами пацієнта. Саме такий високотехнологічний спосіб лікування дозволяє сподіватися, що зона дефекту у скорому часі заросте кісткою монолітної міцності із власних клітин Сергія.

Волонтери із щирою вдячністю відзначають, що іспанські громади вже не вперше надають нашим пораненим бійцям істотну та відчутну допомогу. Навіть за кордоном, наші співвітчизники пильно стежать і переживають за наших поранених бійців. Саме зусиллями українських громад десятки наших поранених вояків, в тому числі й Сергій, проходять реабілітацію та лікування у провідних клініках країни, а суми, які українці Іспанії збирають на допомогу пораненим, обчислюються десятками тисяч євро. Фінансують як загальні курси реабілітації, так і операції окремих пацієнтів, крім того, допомагають не лише фінансово, а і матеріально. Тема допомоги українських громад настільки обширна, що заслуговує на окрему розповідь – її ми з вдячністю опублікуємо трішки пізніше.

На превеликий жаль, навіть така відчутна участь не звільняє нас від необхідності знову раз по раз звертатися по допомогу. Держава поки не фінансує інноваційних методів лікування, ми ж мусимо долучати до проекту «Біотех-реабілітація поранених» й інших бійців, стан здоров’я яких не дозволяє більше зволікати із лікуванням. Саме тому ситуація значною мірою залежить від пожертв — оплатити високотехнологічні процедури ми поки що можемо лише за рахунок народних пожертв. Хто ж, як не ми з вами, допоможе нашим пораненим захисникам?

ПриватБанк для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

ПАО КБ ПриватБанк

ОКПО: 36143302

МФО: 326610

Рахунок: 26004053210825

Призначення платежу: Благодійний внесок. Біотех-реабілітація поранених

SWIFT-переказ у USD

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”

IBAN­code: UA803266100000026009053209659

Account: 26009053209659

Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118

Beneficiary bank: Privatbank

50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine

Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA

Swift code: CHASUS33

Correspondent account: 001-­1­-000080

Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project

or

Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA

Swift code: IRVT US 3N

Correspondent account: 890-­0085-­754

Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project

SWIFT-переказ у EUR

Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”

IBAN­code: UA413266100000026009053206287

Account: 26009053206287

Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118

Beneficiary bank: Privatbank

50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine

Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany

Swift code: COBADEFF

Correspondent account: 400886700401

Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Студент приніс на іспит гігантську шпаргалку

У американському місті Арнольд (штат Меріленд) студент прийшов на іспит з велетенською шпаргалкою розміром 3 на 5 футів (метр на півтора)....

Це може бути цікавим

Угорщина вимагає у ООН розслідувати український освітній закон

Угорщина закликала ООН провести розслідування щодо ухваленого Україною закону про освіту, аргументуючи це тим, що він порушує право на використання мови націонал....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Программисты научат беспилотные машины здравому смыслу

Ученые из Массачусетского технологического университета представили стартап iSee, который разрабатывает беспилотные автомобили на основе нового подхода к система....