Фестиваль Odessa//Batumi Photo days представляє Україну в Кореї

Українська фотографія буде представлена під час Міжнародного фотофестивалю в Кореї – SUWON Photo Festival 2016.

4 листопада відкривається третій фотофестиваль в південнокорейському місті Сувон. На SUWON Photo Festival 2016 цього року представлена спеціальна програма від фестивалю Odessa//Batumi Photo Days — виставка та фотопоказ.

- Одна з цілей нашого фестивалю Odessa//Batumi Photo days — популяризація української сучасної фотографії в світі. Нам приємно представляти українських авторів в Кореї на такому великому фотофествалі, — розповідає Катерина Радченко, куратор проекту та організатор Odessa//Batumi Photo Days.

  • Виставка «Деформація», куратор Катерина Радченко. Відкриється 4 листопада.

В експозиції зібрані роботи семи авторів з України, Білорусії та Латвії. Це сім серій-історій про те, яким чином відбуваються зміни в наших країнах та про зовнішні фактори, які примусово змінюють форми та кордони вже «незалежних» країн.

Україну представлять: Олександр Чекменьов, Група Шило, Віталій Фоменко, Максим Дондюк та Група Жужжалка.

Деталініше про виставку.

  • В рамках фестивалю відбудеться фотопоказ відібраних серій робіт з головної експозиції «Територія//Простір» фестивалю в Одесі Odessa//Batumi Photo Days 2016. Серії для фотопоказу відібрані в рамках відкритого конкурсу для українських фотографів.

Вперше ці серії побачили світ в форматі виставки в Музеї сучасного мистецтва Одеси під час фестивалю Odessa//Batumi Photo Days 2016.

Також на фестивалі в Південній Кореї можна буде побачити фото учасників батумської частини нашого фестивалю, які разом з Jeauk Kang (Founder & Director SUWON Photo Festival) започаткували подорожуючу вільну виставку Trunk International Photo Festival.

Так само приємно повідіомити, що зусиллями Odessa//Batumi Photo Days в головній експозиції Seoul Photo Festival буде представлена серія Ukrainian Cold Gold українського фотографа Костянтина Чернічкіна. Відкриття відбулося 1.11.2016.

ПРО ФЕСТИВАЛЬ:

Odessa//Batumi Photo days – український фотофестиваль міжнародного формату. Вперше відбувся в квітні 2015 року. Фестиваль унікальний своєю некомерційністю, відкритістю, тим, що відбувається в двох країнах – в Одесі (Україна) і в Батумі (Гурзія). У 2017 році відбудеться в квітні в Одесі і в вересні в Батумі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....

Це може бути цікавим

Парубій підписав "обурливий закон про освіту"

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон України «Про освіту», який передбачає запровадження нових принципів у освітній галузі....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве машины облили кислотой - повреждено более 10

В Дарницком районе злоумышленники повредили машины агрессивным химическим веществом....